Центр надання адміністративних послуг

ЧИ ВПЛИВАЄ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НА АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ НА НЕОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Для призначення житлової субсидії з травня управління соцзахисту самостійно збирає необхідну інформацію – про доходи громадян із липня по грудень 2021 року, про наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг тощо.

16:38:10 20.05.2022

УПРАВЛІННЯ ЦНАП ПОВІДОМЛЯЄ

Відновив роботу Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

15:33:50 19.05.2022

УПРАВЛІННЯ ЦНАП ПОВІДОМЛЯЄ

З початку проведення активних бойових дій на території України по Путивльській міській раді отримали статус внутрішньо переміщеної особи 465 громадян.

13:48:08 19.05.2022

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 року № 165, управління «ЦНАП» виконавчого комітету Путивльської міської ради зупиняє надання адміністративних послуг та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні.

13:14:06 01.03.2022

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ

Сьогодні спеціалістом відділу адміністрування соціальних послуг управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради разом з юристкою Путивльського бюро правової допомоги відбулася зустріч з жителями Сафонівського старостинського округу.

13:42:20 17.02.2022

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Відділом адміністрування соціальних послуг ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради разом з юристкою Путивльського бюро правової допомоги відбувся виїзний прийом громадян з соціальних питань та питань правової допомоги в с.Чорнобривкине.

08:41:21 11.02.2022

ЗМІНА МІСЦЯ РЕЄСТРАЦІЇ, ОПИТУВАННЯ, ШЕРИНГ ТЕХПАСПОРТУ І НЕ ТІЛЬКИ

Міністерство цифрової трансформації України презентувало нові послуги в Дії. Під час Diia Summit презентовано нові послуги в застосунку та на порталі Дія, які дозволять українцям заощаджувати ще менше часу, грошей та нервів:

16:38:02 08.02.2022