Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Відділ ЖКГ Путивльської міської ради інформує, що згідно з Законом України «Про автомобільні дороги» утримання, експлуатація та чищення доріг взимку на території громади проводять

11:30:53 07.12.2023

НЕГОДА ПРИЙШЛА Й НА ПУТИВЛЬЩИНУ

Ще з ночі почали роботи з розчищення доріг. Станом на 6-00 в місті працює 6 одиниць спецтехніки, у сільській місцевості - 9 одиниць автотехніки виконавців робіт по утриманню доріг місцевого значення.

08:31:58 27.11.2023

ОБГОВОРИЛИ СТАН НАДХОДЖЕННЯ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ ЗА КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО

Разом із членами комісії з питань наповнення бюджету, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів виконавчого комітету Путивльської міської ради заслухали інформацію керівників фінансового управління та відділу ЖКГ з цього питання.

09:27:16 17.11.2023

ПРОМІЖНИЙ ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ

Як ми і обіцяли, постійно проводимо ямковий ремонт. На сьогодні центр міста та основні вулиці відремонтовані, за що постійно дякують водії. Ця робота буде в пріорітеті благоустрою міста.

08:34:04 28.08.2023

ІНФОРМАЦІЙНІ ЛИСТИ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО РОБОТИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2023-2024 РОКІВ

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж і теплових пунктів до роботи в опалювальний період 2023 – 2024 років, попередження технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним  наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378.

15:13:40 23.06.2023