Дата: від до Скинути

НОВИЙ ШТАМ ВІРУСУ «ОМІКРОН» АКТИВНО ПОШИРЮЄТЬСЯ, АЛЕ ВАКЦИНОВАНІ ПЕРЕНОСЯТЬ ХВОРОБУ НАБАГАТО ЛЕГШЕ

Про це наголошувалося на апаратній відеонараді при голові Сумської ОДА. Викликає занепокоєння високе зростання рівня захворювання в деяких громадах області, де показник хворих на 100 тисяч населення перевищує середньообласний у декілька разів.

15:19 17.01.2022

З НОВИМ РОКОМ

Святковий концерт у Путивльському будинку культури став певним підсумком року, що минає.

08:12 31.12.2021

У ЦЕНТРІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ - СВЯТКОВА ЯЛИНКА ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ

Діти разом зі своїми наставниками підготували чудову казкову новорічну виставу. Причому, глядачі в залі брали участь у всіх концертних номерах разом із тими, хто виступав на сцені. Вийшло душевно, радісно і святково. Особливо вразили костюми Діда Мороза та Снігуроньки, які працівники установи виготовили власноруч. А на "солодке" від міської ради дітлахи утримали подаруночки. Дякуємо, діти, за ваші таланти і здібності. Ви - наша гордість.

14:55 28.12.2021

КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК ПРОВІВ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОЇ СЕСЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До розгляду пропонувалося більше вісімдесяти питань. Депутати підбили підсумки діяльності у 2021 році, затвердили збалансований бюджет громади на наступний рік, підтримали програми розвитку, благоустрою, медичного та соціального захисту населення, створили неприбуткове комунальне підприємство «Благоустрій громади», затвердили старост у нових старостинських округах, прийняли рішення стосовно тридцяти поточних земельних питань.

14:13 24.12.2021

24 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ АРХІВНИХ УСТАНОВ

У громаді з 2007 року працює комунальне підприємство «Путивльський міський трудовий архів». Тут зберігаються 143 архівні фонди, які налічують майже 40 тисяч справ з особового складу.

13:39 24.12.2021

У ЗАРІЧНОМУ ЕНТУЗІАСТИ ЗАЛИВАЮТЬ КОВЗАНКУ

Вода тут, як і в усіх сільських мешканців громади, безкоштовна: її оплачує ССК «Ярославна». Тож і для цієї корисної справи головний спонсор громади не відмовив у наданні допомоги. Висловлюємо вдячність. Ініціатором створення ковзанки в с.Зарічне був тодішнійній сільський голова Василь ЄСЬКОВ. Світла йому пам'ять.

09:38 23.12.2021