ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ ПУТИВЛЬЩИНУ

На вулиці зимно, але 18 та 19 грудня було дуже спекотно під Харковом, тому що проводилися запеклі бої в октагоні за Чемпіонські пояси Бойового хортингу. Хортинг включає в себе елементи багатьох інших єдиноборств: вільної і класичної боротьби, бойового самбо, панкратіону, дзюдо, карате, джиу-джитсу.

09:41 20.12.2021

ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА ПРИ ГОЛОВІ СУМСЬКОЇ ОДА

На засіданні 13 грудня розглянуті питання стану захворювання та вакцинації, обговорені підсумки ремонтних робіт на дорогах області та готовність дорожнього господарства до зимового періоду, організація відпочинку дітей під час новорічних свят та інше.

14:47 13.12.2021

КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК: «ЯКІСНА ОСВІТА – РОЗВИТОК ГРОМАДИ»

Так акцентував Путивльський міський голова, коментуючи підсумки освітнього форуму «Освіта Сумщини. Синергія та трансформація», у якому брала участь делегація Путивльської громади. Учасникам форуму представили проєкт обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2022-2024 роках».

08:26 09.12.2021