Держпродспоживслужба інформує

УВАГА! В ОБЛАСТІ ВИЯВЛЕНО ЗАХВОРЮВАННЯ ПТИЦІ НА ВИСОКОПАТОГЕННИЙ ГРИП

Повідомлення про загибель птиці в с. Штанівка, Сумського району надійшло 29.12.2023 року. Падіж птиці стався в підсобних господарствах приватного сектору. Всього загинуло 98 голів курей та 5 качок, з них 34 голови курей придбаних 23.12.2023 за оголошенням з мережі Інтернет. Падіж придбаної птиці почався в день купівлі. Хвора птиця у жителів села відмовлялася від кому та води, була малорухливою (стояла чи сиділа з опущеною головою).

13:43:24 02.01.2024

ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ ПІД ЧАС ВІДВІДУВАННЯ БАСЕЙНУ?

Плавання вважається одним із найкорисніших видів фізичного навантаження. І якщо влітку ти можеш поплескатися в найближчому озері, річці або провести відпустку на море, то в холодну пору року єдиною можливістю поплавати є відвідування басейну.

13:22:01 19.12.2023

ЯК ОЧИСТИТИ ВОДУ ВИМОРОЖУВАННЯМ

Тала вода - це унікальна за своєю структурою рідина, яка володіє корисними властивостями і показана до застосування практично кожній людині. Шляхом заморозки вода має властивості "оновлюватися" і відновлювати свій початковий енергетичний, структурний та інформаційний стан. Таким чином, її структура молекул суворо впорядкована. А оскільки людина на 70% складається з води, то дуже важливо те, яку саме рідину вона п 'є і якими властивостями вона володіє.

11:31:46 14.12.2023

ПУТИВЛЬСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАНОЇ ЛІКАРНІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ З МЕТОЮ ЕФЕКТИВНОЇ СПІВПРАЦІ, НАДАЄ ПЛАНИ ПРОТИЕПІЗООТИЧНИХ ЗАХОДІВ НА 2024 РІК

17:07:14 05.12.2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ ТА ГРВІ

З настанням холодів все більше людей звертається до лікарів з ознаками застуди, яка частіше викликається різноманітними вірусами. Симптоми, які викликаються цими збудниками дуже схожі, тому вірусні захворювання дихальної системи були об’єднані в групу гострих респіраторних вірусних захворювань (ГРВІ).

13:35:37 28.11.2023

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД

Медичний огляд – це комплекс медичних втручань, що проводяться з метою виявлення патологічних станів, захворювань і факторів ризику їх розвитку. Проведення медогляду має на меті дати всебічну оцінку стану здоров'я певних категорій осіб та визначити можливість виконання ними відповідних трудових обов'язків.

11:33:26 22.11.2023

ГІГІЄНІЧНІ ВИМОГИ ДО ДРІБНОТОВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА ТА ОБІГУ МОЛОКА

Конотопське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що вступили в дію нові «Гігієнічні вимоги до дрібнотоварного виробництва та обігу молока» затверджені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України №209 від 07.04.2022 року та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 квітня 2022 р. за №452/37788 (далі Наказ)

14:56:45 15.11.2023