Держпродспоживслужба інформує

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

Працівниками дільничної ветеринарної лікарня будуть проводитися щеплення котів і собак від сказу шляхом подвірних обходів.

10:52:32 23.02.2024

ДЕЗІНФЕКЦІЯ ШАХТОВИХ КОЛОДЯЗІВ

З метою попередження виникнення можливої шкоди здоров’ю при вживанні води із шахтних колодязів, які тривалий час не використовувалися,  або були підтоплені ґрунтовими водами під час паводку чи стихійного лиха, рекомендовано тимчасово припинити споживання недоброякісної води до вжиття профілактичних дезінфекційних заходів.

13:27:07 20.02.2024

НЕБЕЗПЕКА КОЛОДЯЗНОЇ ВОДИ ТА ПРОФІЛАКТИКА ВОДНО-НІТРАТНОЇ МЕТГЕМОГЛОБІНЕМІЇ

Водно-нітратна метгемоглобінемія – захворювання, що викликає значне підвищення вмісту метгемоглобіну в крові. Воно утворюється внаслідок токсичної дії нітратів на гемоглобін і призводить до кисневого голодування, яке у свою чергу – до порушень у роботі печінки, нирок, серцево-судинної та нервової систем.

16:16:47 29.01.2024

СКАЗ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНА ХВОРОБА

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує:

13:17:54 19.01.2024

ГРИП ПТИЦІ

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського районнеого управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує:

16:49:51 16.01.2024

УВАГА! В ОБЛАСТІ ВИЯВЛЕНО ЗАХВОРЮВАННЯ ПТИЦІ НА ВИСОКОПАТОГЕННИЙ ГРИП

Повідомлення про загибель птиці в с. Штанівка, Сумського району надійшло 29.12.2023 року. Падіж птиці стався в підсобних господарствах приватного сектору. Всього загинуло 98 голів курей та 5 качок, з них 34 голови курей придбаних 23.12.2023 за оголошенням з мережі Інтернет. Падіж придбаної птиці почався в день купівлі. Хвора птиця у жителів села відмовлялася від кому та води, була малорухливою (стояла чи сиділа з опущеною головою).

13:43:24 02.01.2024

ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ ПІД ЧАС ВІДВІДУВАННЯ БАСЕЙНУ?

Плавання вважається одним із найкорисніших видів фізичного навантаження. І якщо влітку ти можеш поплескатися в найближчому озері, річці або провести відпустку на море, то в холодну пору року єдиною можливістю поплавати є відвідування басейну.

13:22:01 19.12.2023