Держпродспоживслужба інформує

ПУТИВЛЬСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАНОЇ ЛІКАРНІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ З МЕТОЮ ЕФЕКТИВНОЇ СПІВПРАЦІ, НАДАЄ ПЛАНИ ПРОТИЕПІЗООТИЧНИХ ЗАХОДІВ НА 2024 РІК

17:07:14 05.12.2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ ТА ГРВІ

З настанням холодів все більше людей звертається до лікарів з ознаками застуди, яка частіше викликається різноманітними вірусами. Симптоми, які викликаються цими збудниками дуже схожі, тому вірусні захворювання дихальної системи були об’єднані в групу гострих респіраторних вірусних захворювань (ГРВІ).

13:35:37 28.11.2023

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД

Медичний огляд – це комплекс медичних втручань, що проводяться з метою виявлення патологічних станів, захворювань і факторів ризику їх розвитку. Проведення медогляду має на меті дати всебічну оцінку стану здоров'я певних категорій осіб та визначити можливість виконання ними відповідних трудових обов'язків.

11:33:26 22.11.2023

ГІГІЄНІЧНІ ВИМОГИ ДО ДРІБНОТОВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА ТА ОБІГУ МОЛОКА

Конотопське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що вступили в дію нові «Гігієнічні вимоги до дрібнотоварного виробництва та обігу молока» затверджені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України №209 від 07.04.2022 року та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 квітня 2022 р. за №452/37788 (далі Наказ)

14:56:45 15.11.2023

ШКІЛЬНИЙ ЛАНЧ-БОКС ІЗ КОРИСТЮ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

Багато українських школярів  вперше за кілька років повернулися за парти, де, попри війну, триває впровадження реформи шкільного харчування. Це дуже важливі зміни, тож закликаємо батьків привертати увагу на те, чим годують дітей у шкільних їдальнях, та на те, що пропонують у буфетах. І хоча більшість прийомів їжі діти мають вдома, вони також часто беруть із собою перекуси до школи. Як зробити наповнення ланч-боксу корисним для дитини?

13:43:30 06.10.2023

“ГРИБНИЙ СЕЗОН” – СМАЧНО І НЕБЕЗПЕЧНО

Існують тисячі видів грибів, із них близько сотні можуть спричинити симптоми отруєння, а до 20 видів грибів у наших широтах загрозливі для життя людини при споживанні. Отруєння виникає після вживання грибів, які містять токсини.

09:12:57 03.10.2023