Центр зайнятості інформує

НА СУМЩИНІ БЕЗРОБІТНІ ЧЕРГУВАТИМУТЬ В УКРИТТЯХ

Обласна служба зайнятості, виконуючи основну функцію – працевлаштування, вибудовує свою роботу з максимальною користю для суспільства. Нині, пристосовуючи до умов воєнного стану. Як доказ, організація та проведення суспільно корисних робіт. Свого часу, для цілодобової роботи пунктів незламності долучилися  зареєстровані безробітні.

11:48:18 29.06.2023

НА СУМЩИНІ З ПОЧАТКУ РОКУ ПОНАД 200 ОСІБ ОТРИМАЛИ ВАУЧЕРИ НА НАВЧАННЯ

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс  для громадян певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію, а роботодавцям – мати  кваліфікований персонал.

13:29:52 17.05.2023

183 ВПО ПРАЦЕВЛАШТОВАНО НА ПІДПРИЄМСТВА СУМЩИНИ З ПОЧАТКУ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ

Сумський обласний центр зайнятості продовжує підтримувати громадян, які з початком воєнних дій на території України,   були змушені залишити рідні домівки та переїхали до Сумської області. З моменту повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України ( 24.02.2022 року), станом на 27.03.2022 року:

15:35:32 28.03.2023

НА СУМЩИНІ НА ОДНЕ ВІЛЬНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ПРЕТЕНДУЄ 11 БЕЗРОБІТНИХ

На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 20 березня поточного року, у середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 11 осіб. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції в професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед працівників сфери торгівлі та послуг (на 1 вакансію претендує 33 особи); технічних службовців (29 осіб), представників найпростіших професій (23 особи), кваліфікованих робітників сільського господарства (17 осіб), службовців та керівників (11 шукачів роботи).

14:19:55 21.03.2023

РИНОК ПРАЦІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Протягом січня-лютого 2023 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 13,2 тисячі безробітних громадян, з яких 5,7 тисяч отримували допомогу з безробіття.

10:55:14 15.03.2023

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ: НОВИЙ ПОРЯДОК КОМПЕНСАЦІЙ ЗА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БЕЗРОБІТНИХ

Кабінет Міністрів затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Зокрема, це молодь, яка шукає перше робоче місце, особи з інвалідністю, люди передпенсійного віку. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року.

15:29:39 16.02.2023

СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ ТРИВАЮТЬ

Путивльська районна філія Сумського обласного центру зайнятості після виходу Путивльщини з переліку територій, де ведуться бойові дії, активно взялася до організації та проведення суспільно корисних робіт, які запроваджені в країні на вимогу постанови Кабміну.

15:17:29 07.12.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Після виведення території  громади  з переліку  районів проведення  бойових дій, жителям стала доступна  участь у Державній програмі  з надання мікрогрантів  на створення  або розвиток  власного  бізнесу відповідно до Постанови КМУ  від 21  червня 2022 року № 738.

13:51:59 25.10.2022

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: РЕЄСТРУЄМО БЕЗРОБІТНИХ, ВИПЛАЧУЄМО ДОПОМОГУ ПО БЕЗРОБІТТЮ

- Багато лиха наробили рашисти на нашій землі. Зокрема, повністю або частково зруйновані Тростянецька, Охтирська та Великописарівська філії, - розповідає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Але і в цих, і в інших територіальних одиницях ми продовжуємо обслуговувати незайняте населення, в межах можливого співпрацюємо з роботодавцями, органами влади, громадами. Зараз, у період дії воєнного стану, на особливому контролі тримаємо питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, докладаємо всіх зусиль, аби нараховувати та своєчасно виплачувати допомоги по безробіттю.

11:38:17 05.04.2022