Центр надання соціальних послуг

19 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Колектив КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради не залишив цей день поза увагою.

13:54:44 19.05.2022

ПЛАТНІ ПОСЛУГИ БУДЕМО НАДАВАТИ БЕЗОПЛАТНО

На час воєнного стану особам похилого віку, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» та отримують послугу з догляду вдома на платній основі, окремі заходи послуги будуть надаватися БЕЗКОШТОВНО не залежно від доходу. А саме:

16:01:21 27.02.2022

ПЕНСІОНЕРИ ТА ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗА КОШТИ єПІДТРИМКИ ЗМОЖУТЬ ОПЛАТИТИ ЛІКИ ТА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Сьогодні, 9 лютого, Уряд розширив програму єПідтримка. Незабаром люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть витратити отримані в межах програми кошти на ліки. А люди з інвалідністю цих груп та особи від 60 років – на оплату житлово-комунальних послуг.

16:25:39 09.02.2022

ПУНКТ ОБІГРІВУ

З метою попередження випадків переохолодження громадян у зимовий період та надання допомоги в складних погодних умовах (сильні снігопади, мороз, ожеледиця) Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради інформує мешканців громади, що в установі розміщено пункт обігріву за адресою: проспект Іоанна Путивльського, 93.

10:51:09 11.01.2022

ЮВІЛЯРИ ГРОМАДИ

Продовжуючи традицію вітання ювілярів, сьогодні  приймала привітання з 90-річчям мешканка м.Путивль Ромашова Раїса Сергіївна.

13:28:48 29.11.2021

ГОЛОВА ГРОМАДИ ВІДВІДАВ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Ця установа опікується 28 дітьми, що потребують допомоги у своєму фізичному та психологічному розвитку. Крім того, на обслуговуванні майже 400 громадян вдома, працюють відділення денного перебування, відділення натуральної допомоги, відділення соціальної роботи з послугами особам та сім'ям у складних життєвих обставинах.

09:40:19 20.09.2021

ЖІНКА – БЕРЕГИНЯ РОДУ

3 березня  у Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради працівниками відділення денного перебування був проведений захід, присвячений Міжнародному жіночому дню - 8 березня «Жінка – берегиня роду».

12:56:31 04.03.2021