Центр надання соціальних послуг

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗИМИ

Враховуючи наближення складного зимового періоду та задля економії бюджетних коштів на опалення, колектив КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради власними силами проводить роботи з утеплення стін матеріалами, які були придбані минулого року.

16:29:13 28.09.2022

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА

КУ "Центр надання соціальних послуг" повідомляє, що з 1 вересня в приміщенні центру надаються перукарські послуги. Послугою можуть скористатися пенсіонери, особи похилого віку, особи з інвалідністю та особи. які опинилися в складних життєвих обставинах.

14:29:09 15.09.2022

ПРОДОВЖУЄМО ПЛЕСТИ МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ

Спільними зусиллями колективу та вихованців КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради закінчується робота над ще однією сіточкою.

14:28:52 15.09.2022

ПРОКАТ ЗАСОБІВ ТЕХНІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

КУ "Центр надання соціальних послуг" надає жителям Путивльської громади в безоплатний прокат засоби технічної реабілітації: інвалідні візки різних конструкцій, милиці, стільці для купання та ролатори, які оснащені колесами для полегшення пересування вулицею.

16:38:16 18.08.2022

ДО ВІДОМА СІМЕЙ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

ГО «Ліга сучасних жінок» в Сумській області, за підтримки міжнародної організації «Save the Children International», протягом квітня-липня 2022 року, реалізує Програму матеріальної (грошової) підтримки значеної категорії сімей.

11:42:30 30.05.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

У приміщенні спортивного залу ліцею № 1 м.Путивль працює пункт видачі безкоштовно одягу, що було у вжитку, для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують такої послуги.

10:28:00 30.05.2022

19 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Колектив КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради не залишив цей день поза увагою.

13:54:44 19.05.2022

ПЛАТНІ ПОСЛУГИ БУДЕМО НАДАВАТИ БЕЗОПЛАТНО

На час воєнного стану особам похилого віку, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» та отримують послугу з догляду вдома на платній основі, окремі заходи послуги будуть надаватися БЕЗКОШТОВНО не залежно від доходу. А саме:

16:01:21 27.02.2022