Центр надання соціальних послуг

У ГРОМАДІ ДОПОМОЖУТЬ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА ПРОГРАМОЮ УВКБ ООН

11 вересня фахівці благодійного фонду "Право на захист" у приміщенні Центру надання соціальних послуг проводили відповідну реєстрацію мешканців громади. Одночасно працювало на прийомі 8 фахівців, та все ж усіх охочих не змогли зареєструвати.

11:46:29 13.09.2023

ПІДТРИМКА БЛАГОДІЙНИКІВ

КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради щиро дякує настоятелю греко-католицької церкви ігумену Олександру та благодійному фонду КAРІТАС СУМИ, який надав гуманітарну допомогу у вигляді гігієничних та продуктових наборів інвалідам 1 групи.

15:40:01 18.08.2023

ВДЯЧНІСТЬ ЗА ПІДТРИМКУ

Сьогодні до КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради з гуманітарною допомогою завітав Парафіяльний благодійний фонд КAРІТАС СУМИ, який привіз гуманітарну допомогу у вигляді гігієничних та продуктових наборів інвалідам 1 та 2 групи, що перебувають на обліку в центрі.

13:57:09 09.08.2023

УКРАЇНА – ВІЛЬНА КРАЇНА

Колектив КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради вітає всіх жителів Путивльської ТГ із Всесвітнім днем вишиванки.

11:30:17 18.05.2023

КРАСА НЕМАЄ МЕЖ

Спільними зусиллями відвідувачів і працівників КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради було підготовлено виставку "Диво української вишиванки".

11:16:09 15.05.2023

БЕЗКОШТОВНА ВИДАЧА РЕЧЕЙ

З 28 лютого по 3 березня 2023 року з 9-00 до 12-00 в приміщенні Путивльського ліцею № 1 (у спортивному зал), буде проводитися безкоштовно видача речей, що були у вжитку, для внутрішньо переміщених осіб та осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах.

09:48:59 27.02.2023