Центр надання соціальних послуг

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Спеціалістами благодійного фонду «Право на захист» здійснюватиметься консультування громадян щопонеділка  з 11.00 до 14.00 в Центрі надання соціальної допомоги за адресою: м.Путивль, пр-т Іоанна Путивльського, 93А.

16:14:29 01.12.2023

ПІДТРИМКА ЗАХИСНИКІВ

Наші військові героїчно обороняють територію держави, жертвуючи своїм життям, а кожен з нас, будучи на будь-якій посаді або займаючи будь-яку нішу в суспільстві, повинен долучатися до гарної справи - допомагати нашим захисникам.

13:49:52 01.12.2023

ТИМЧАСОВИЙ ПУНКТ ОБІГРІВУ

З метою попередження випадків переохолодження громадян у зимовий період та надання допомоги в складних погодних умовах (сильні снігопади, мороз, ожеледиця) комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради інформує жителів громади, що в установі розміщено пункт обігріву за адресою пр-т Іоанна Путивльського, 93А.

13:23:32 26.11.2023

ШАНОВНІ КОЛЕГИ

Щиро вітаю всіх з професійним святом. Миру, наснаги, благополуччя. Ви ті бійці невидимого фронту, які дають надію людям, підставляючи плече в найскладніший момент. Не завжди помітні, але такі важливі та потрібні. Бережіть себе. Щастя вам та вашим родинам.

09:46:57 05.11.2023

У ГРОМАДІ ДОПОМОЖУТЬ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА ПРОГРАМОЮ УВКБ ООН

11 вересня фахівці благодійного фонду "Право на захист" у приміщенні Центру надання соціальних послуг проводили відповідну реєстрацію мешканців громади. Одночасно працювало на прийомі 8 фахівців, та все ж усіх охочих не змогли зареєструвати.

11:46:29 13.09.2023

ПІДТРИМКА БЛАГОДІЙНИКІВ

КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради щиро дякує настоятелю греко-католицької церкви ігумену Олександру та благодійному фонду КAРІТАС СУМИ, який надав гуманітарну допомогу у вигляді гігієничних та продуктових наборів інвалідам 1 групи.

15:40:01 18.08.2023