Центр надання соціальних послуг

БЕЗКОШТОВНА ВИДАЧА РЕЧЕЙ

З 28 лютого по 3 березня 2023 року з 9-00 до 12-00 в приміщенні Путивльського ліцею № 1 (у спортивному зал), буде проводитися безкоштовно видача речей, що були у вжитку, для внутрішньо переміщених осіб та осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах.

09:48:59 27.02.2023

22 СІЧНЯ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ЩОРІЧНО СВЯТКУЄ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

09:21:51 20.01.2023

ЗАСОБИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

КУ "Центр надання соціальних послуг" надає жителям Путивльської громади в безоплатний прокат засоби технічної реабілітації: інвалідні візки, милиці, стільці для купання, ходунки та ролатори для полегшення пересування особам з обмеженою фізичною рухливістю.

08:43:09 11.01.2023

ТИМЧАСОВИЙ ПУНКТ ОБІГРІВУ

З метою попередження випадків переохолодження громадян у зимовий період та надання допомоги в складних погодних умовах (сильні снігопади, мороз, ожеледиця) комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради інформує жителів громади, що в установі розміщено пункт обігріву за адресою проспект Іоанна Путивльського, 93А.

11:09:14 05.01.2023

У НАШОМУ ЦЕНТРІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НІХТО НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ УВАГИ

Ми надаємо послуги особам похилого віку, діткам та дорослим людям з інвалідністю, малозабезпеченим, одиноким та багатодітним родинам, внутрішньо переміщеним – усім, хто потребує нашої допомоги. Якщо середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім'ї не перевищує 4186 грн. або людина є інвалідом 1 групи, то всі послуги Центру надаються безоплатно. Якщо дохід від 4186 до 8372 грн., то буде встановлена диференційована оплата.

09:35:40 05.12.2022

ВІЙСЬКОВІ ЗАХИЩАЮТЬ І ДОПОМАГАЮТЬ

У Путивльської міської ради склалися міцні партнерські стосунки з нашими захисниками 33 окремого стрілецького батальйону, які боронять землі нашої громади.

16:05:57 03.11.2022

ТИМЧАСОВИЙ ПУНКТ ОБІГРІВУ

З метою попередження випадків переохолодження громадян у зимовий період та надання допомоги в складних погодних умовах (сильні снігопади, мороз, ожеледиця), комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради інформує жителів громади, що в установі розміщено пункт обігріву за адресою:

15:58:19 31.10.2022