Відділ адміністрування соціальних послуг управління «ЦНАП»

ВЛАСНИКАМ ЖИТЛА, ЯКІ РОЗМІСТИЛИ ВПО

З 2 по 5 січня 2023 року включно власники житла, які безкоштовно прихистили в себе вдома внутрішньо переміщених осіб, повинні надати заяви на компенсацію за грудень 2022 року (особисто в ЦНАП Путивльського міської ради або на електронну адресу cnap-putivl@ukr.net).

14:11:11 28.12.2022

ДО ВІДОМА ОСІБ, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконкому Путивльської міської ради нагадує, що для отримання компенсації за прихисток ВПО за листопад, власнику житлового приміщення необхідно з 1 по 5 грудня звернутися з заявою до відділу адміністрування соціальних послуг управління ЦНАП (кабінет № 1). При собі мати документ, що посвідчує особу, реквізити банківського рахунку та довідки про взяття на облік ВПО.

09:34:37 28.11.2022

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

До 1 грудня 2022 року продовжено строк подання ВПО заяв на отримання допомоги на проживання до органів соціального захисту населення чи засобами поштового зв’язку, якщо такі заяви були подані засобами Порталу Дія до 30 квітня 2022 року та допомога не була ними отримана.

12:34:46 17.11.2022

ВАЖЛИВО ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

20 жовтня 2022 року набрали чинності зміни до Порядку надання допомоги на проживання ВПО. Територіальні органи Нацсоцслужби наділені правом проводити вибіркові перевірки фактичного місця проживання ВПО, про що складається відповідний акт.

09:43:22 04.11.2022

ДО ВІДОМА ВПО

Питаєте: Що потрібно робити при зміні місця перебування внутрішньо переміщеної особи для того, щоб не втратити щомісячну державну допомогу?

15:00:07 28.10.2022