Відділ адміністрування соціальних послуг управління «ЦНАП»

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП Путивльської міської ради повідомляє, що за січень 2023 року нараховано компенсації за безкоштовне розміщення внутрішньо переміщених осіб 37 власникам житлових приміщень Путивльської громади, які розмістили 69 ВПО на загальну суму 60120 грн.

09:49:31 15.02.2023

ДОПОМОГА НА ДОГЛЯД ОДИНОКИМ ПЕНСІОНЕРАМ, СТАРШЕ ЗА 80 РОКІВ

Роз'яснюємо, що допомога на догляд надається одиноким особам, які досягли 80-річного віку та за висновком ЛКК потребують постійного стороннього догляду й одержують пенсію відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» або Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

12:54:03 20.01.2023

ВЛАСНИКАМ ЖИТЛА, ЯКІ РОЗМІСТИЛИ ВПО

З 2 по 5 січня 2023 року включно власники житла, які безкоштовно прихистили в себе вдома внутрішньо переміщених осіб, повинні надати заяви на компенсацію за грудень 2022 року (особисто в ЦНАП Путивльського міської ради або на електронну адресу cnap-putivl@ukr.net).

14:11:11 28.12.2022

ДО ВІДОМА ОСІБ, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконкому Путивльської міської ради нагадує, що для отримання компенсації за прихисток ВПО за листопад, власнику житлового приміщення необхідно з 1 по 5 грудня звернутися з заявою до відділу адміністрування соціальних послуг управління ЦНАП (кабінет № 1). При собі мати документ, що посвідчує особу, реквізити банківського рахунку та довідки про взяття на облік ВПО.

09:34:37 28.11.2022