ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ БЕЗКОШТОВНО РОЗМІСТИЛИ ВПО
Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що в лютому з заявами на отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб звернулося 43 власники житла, у яких проживають 83 ВПО. Нараховано компенсації на загальну суму 37,3 тис. грн. Виплата компенсації з січня 2024 року буде проводитися за рахунок організацій, зокрема міжнародних.15:16:09 23.02.2024