Відділ адміністрування соціальних послуг управління «ЦНАП»

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що за грудень 2023 року нараховано компенсації за розміщення 84 внутрішньо переміщених осіб 44 власникам домогосподарств на загальну суму 36,9 тис. гривень. Загалом за 2023 рік загальна сума нарахованої компенсації по Путивльський міській раді становить 547,5 тис. грн.

16:29:27 15.01.2024

ПРИЙОМ ВІДВІДУВАЧІВ ВІДДІЛУ АДМІНІСТРУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПРОВОДИТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради доводить до відома відвідувачів відділу адміністрування соціальних послуг (субсидія, пільги, допомоги), що для зменшення черг і для збереження вашого часу, починаючи з 15 січня 2024 року, прийом громадян проводиться за попереднім записом.

15:53:59 15.01.2024

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ПРИ УСИНОВЛЕННІ ДИТИНИ?

Держава підтримує новоспечених батьків і передбачає виплати для родини при народженні малюка. А як щодо тих батьків, які усиновлюють дитину? Важливо знати, що вони також мають право на соціальну допомогу. Загалом йдеться про 41 280 гривень. З них 10 320 грн виплачується одразу, решта – протягом 36 місяців рівними частинами.

09:53:20 08.12.2023

ПРОДОВЖУЄМО ВІДПОВІДАТИ НА ПИТАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Уточнюємо, що житлова субсидія НЕ призначається, якщо Пенсійним фондом отримано від надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про наявність в особи простроченої на понад 3 місяці заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

09:40:08 29.11.2023

УПРАВЛІННЯ ЦНАП ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОГО МІСЬКОЇ РАДИ РОЗ'ЯСНЮЄ ПИТАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

08:45:06 15.11.2023

ПРО ОДНУ З Е-ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ДІЮ, А САМЕ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ, УСИНОВЛЮВАЧАМ ТА БАТЬКАМ

Відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» право на таку підтримку від держави мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини (рішенні про усиновлення дитини) відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.

09:21:24 27.10.2023