Відділ адміністрування соціальних послуг управління «ЦНАП»

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ПРИ УСИНОВЛЕННІ ДИТИНИ?

Держава підтримує новоспечених батьків і передбачає виплати для родини при народженні малюка. А як щодо тих батьків, які усиновлюють дитину? Важливо знати, що вони також мають право на соціальну допомогу. Загалом йдеться про 41 280 гривень. З них 10 320 грн виплачується одразу, решта – протягом 36 місяців рівними частинами.

09:53:20 08.12.2023

ПРОДОВЖУЄМО ВІДПОВІДАТИ НА ПИТАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Уточнюємо, що житлова субсидія НЕ призначається, якщо Пенсійним фондом отримано від надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про наявність в особи простроченої на понад 3 місяці заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

09:40:08 29.11.2023

УПРАВЛІННЯ ЦНАП ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОГО МІСЬКОЇ РАДИ РОЗ'ЯСНЮЄ ПИТАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

08:45:06 15.11.2023

ПРО ОДНУ З Е-ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ДІЮ, А САМЕ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ, УСИНОВЛЮВАЧАМ ТА БАТЬКАМ

Відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» право на таку підтримку від держави мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини (рішенні про усиновлення дитини) відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.

09:21:24 27.10.2023

СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону та розраховується:

09:34:23 22.09.2023

ЦНАП ВИКОНКОМУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ

27 вересня о 10 годині в приміщення міської ради за адресою м.Путивль вул.князя Володимира, 50 (2 поверх - зала засідань) спільно з Путивльським відділом Конотопськогої філії Сумського обласного центру зайнятості відбудеться зустріч з внутрішньо переміщеними особами з питання змін у законодавсті щодо призначення допомоги на проживання ВПО.

16:10:06 21.09.2023

ВАЖЛИВО ДЛЯ ВПО

Допомога для ВПО - один з найбільш важливих інструментів для підтримки внутрішньо переміщених осіб. З метою осучаснення умов надання цієї допомоги Уряд ухвалив постанову, якою уточнено параметри для її надання.

15:10:50 21.09.2023

Я ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ У КВАРТИРІ САМ. ЧИ ПРИЗНАЧАТЬ МЕНІ СУБСИДІЮ, ЯКЩО ОСОБОВІ РАХУНКИ ЗІ СПЛАТИ ЖКП ВІДКРИТО НА ЛЮДИНУ, ЯКА НАРАЗІ ЗА ЦІЄЮ АДРЕСОЮ НЕ ПРОЖИВАЄ?

Призначать, оскільки субсидія призначається одному із членів домогосподарства, зокрема з тих, хто зареєстрований (задекларований) у житловому приміщенні (будинку) (пункт 22 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

08:01:50 14.09.2023