Відділ адміністрування соціальних послуг управління «ЦНАП»

ПРО ОДНУ З Е-ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ДІЮ, А САМЕ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ, УСИНОВЛЮВАЧАМ ТА БАТЬКАМ

Відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» право на таку підтримку від держави мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини (рішенні про усиновлення дитини) відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.

09:21:24 27.10.2023

СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону та розраховується:

09:34:23 22.09.2023

ЦНАП ВИКОНКОМУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ

27 вересня о 10 годині в приміщення міської ради за адресою м.Путивль вул.князя Володимира, 50 (2 поверх - зала засідань) спільно з Путивльським відділом Конотопськогої філії Сумського обласного центру зайнятості відбудеться зустріч з внутрішньо переміщеними особами з питання змін у законодавсті щодо призначення допомоги на проживання ВПО.

16:10:06 21.09.2023

ВАЖЛИВО ДЛЯ ВПО

Допомога для ВПО - один з найбільш важливих інструментів для підтримки внутрішньо переміщених осіб. З метою осучаснення умов надання цієї допомоги Уряд ухвалив постанову, якою уточнено параметри для її надання.

15:10:50 21.09.2023

Я ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ У КВАРТИРІ САМ. ЧИ ПРИЗНАЧАТЬ МЕНІ СУБСИДІЮ, ЯКЩО ОСОБОВІ РАХУНКИ ЗІ СПЛАТИ ЖКП ВІДКРИТО НА ЛЮДИНУ, ЯКА НАРАЗІ ЗА ЦІЄЮ АДРЕСОЮ НЕ ПРОЖИВАЄ?

Призначать, оскільки субсидія призначається одному із членів домогосподарства, зокрема з тих, хто зареєстрований (задекларований) у житловому приміщенні (будинку) (пункт 22 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

08:01:50 14.09.2023

БІЛЬШІСТЬ СУБСИДІЙ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД БУДЕ ПРИЗНАЧЕНО АВТОМАТИЧНО

10:32:50 13.09.2023

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконкому Путивльської міської ради повідомляє, що за компенсацією за розміщення внутрішньо переміщених осіб за липень місяць 2023 року звернулося 49 власників житлових приміщень, які прихистили 93 внутрішньо переміщені особи. Нараховано компенсації на загальну суму майже 39 тис. грн.

08:53:35 08.08.2023

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ: ПІДСТАВИ ДЛЯ СКАСУВАННЯ ДІЇ ДОВІДКИ ВПО

Скасування довідки переселенця та внесення відповідних відомостей до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщену особу відбувається за наявності обставин, коли внутрішньо переміщена особа

08:10:49 08.08.2023