Відділ адміністрування соціальних послуг управління «ЦНАП»

БІЛЬШІСТЬ СУБСИДІЙ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД БУДЕ ПРИЗНАЧЕНО АВТОМАТИЧНО

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону та розраховується:

10:32:50 13.09.2023

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконкому Путивльської міської ради повідомляє, що за компенсацією за розміщення внутрішньо переміщених осіб за липень місяць 2023 року звернулося 49 власників житлових приміщень, які прихистили 93 внутрішньо переміщені особи. Нараховано компенсації на загальну суму майже 39 тис. грн.

08:53:35 08.08.2023

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ: ПІДСТАВИ ДЛЯ СКАСУВАННЯ ДІЇ ДОВІДКИ ВПО

Скасування довідки переселенця та внесення відповідних відомостей до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщену особу відбувається за наявності обставин, коли внутрішньо переміщена особа

08:10:49 08.08.2023

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ РОЗМІСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконкому Путивльської міської ради повідомляє, що станом на 19 липня на обліку в громаді перебуває 57 власників житлових приміщень, які безоплатно розмістили 110 внутрішньо переміщених осіб. З них 3 особи надали прихисток з липня місяця.

15:23:33 19.07.2023

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що для виплати компенсації за травень 2023 року за розміщення внутрішньо переміщених осіб звернулося 47 осіб за 87 ВПО. Компенсації нараховано на загальну суму більше ніж 38.8 тис. грн.

15:55:53 12.06.2023

ДО ВІДОМА ОСІБ, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП Путивльської міської ради нагадує, що для отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб за квітень необхідно до 5 травня включно подати заяву. При собі мати документ, що посвідчує особу, реквізити уповноваженого банку та довідки ВПО.

13:18:27 02.05.2023

ПРО СУБСИДІЇ

У разі смерті отримувача житлової субсидії, призначену, але невиплачену суму допомоги може отримати один з членів домогосподарства, з урахуванням якого призначали субсидію.

08:06:29 20.04.2023

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП повідомляє, що заяви на отримання компенсації за проживання 84 внутрішньо переміщених осіб у квітні подали 47 власників житлових приміщень Путивльської міської ради.

16:36:22 19.04.2023