Відділ адміністрування соціальних послуг управління «ЦНАП»

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ РОЗМІСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконкому Путивльської міської ради повідомляє, що станом на 19 липня на обліку в громаді перебуває 57 власників житлових приміщень, які безоплатно розмістили 110 внутрішньо переміщених осіб. З них 3 особи надали прихисток з липня місяця.

15:23:33 19.07.2023

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що для виплати компенсації за травень 2023 року за розміщення внутрішньо переміщених осіб звернулося 47 осіб за 87 ВПО. Компенсації нараховано на загальну суму більше ніж 38.8 тис. грн.

15:55:53 12.06.2023

ДО ВІДОМА ОСІБ, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП Путивльської міської ради нагадує, що для отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб за квітень необхідно до 5 травня включно подати заяву. При собі мати документ, що посвідчує особу, реквізити уповноваженого банку та довідки ВПО.

13:18:27 02.05.2023

ПРО СУБСИДІЇ

У разі смерті отримувача житлової субсидії, призначену, але невиплачену суму допомоги може отримати один з членів домогосподарства, з урахуванням якого призначали субсидію.

08:06:29 20.04.2023

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП повідомляє, що заяви на отримання компенсації за проживання 84 внутрішньо переміщених осіб у квітні подали 47 власників житлових приміщень Путивльської міської ради.

16:36:22 19.04.2023

ПРО ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ

Як відомо, у квітні закінчується опалювальний сезон, тож з 01 травня по 30 вересня в Україні будуть надаватися субсидії на неопалювальний сезон. Для більшості субсидіантів, які отримували субсидії в опалювальному сезоні, житлові субсидії з початком нового періоду будуть перепризначені автоматично з травня, якщо не змінилися дані про їхній майновий стан, перелік отриманих комунальних послуг чи не відбулися зміни, які стосуються складу домогосподарства/членів сім'ї, на підставі наявної інформації в Пенсійному фонді України. Якщо ж такі зміни сталися, то отримувачі субсидій повинні повідомити про це орган ПФУ протягом 30 днів.

08:39:18 19.04.2023

УПРАВЛІННЯ ЦНАП НАГАДУЄ, ЯК І ЗА ЯКИХ УМОВ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ'ЯМ

Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається таі виплачується в грошовій формі сім’ям, які постійно проживають на території України та мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму.

08:33:15 10.04.2023

ДО ВІДОМА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ

Внесені зміни до Порядку виготовлення й видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

08:03:26 16.03.2023