Відділ адміністрування соціальних послуг управління «ЦНАП»

ПРО ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ

Як відомо, у квітні закінчується опалювальний сезон, тож з 01 травня по 30 вересня в Україні будуть надаватися субсидії на неопалювальний сезон. Для більшості субсидіантів, які отримували субсидії в опалювальному сезоні, житлові субсидії з початком нового періоду будуть перепризначені автоматично з травня, якщо не змінилися дані про їхній майновий стан, перелік отриманих комунальних послуг чи не відбулися зміни, які стосуються складу домогосподарства/членів сім'ї, на підставі наявної інформації в Пенсійному фонді України. Якщо ж такі зміни сталися, то отримувачі субсидій повинні повідомити про це орган ПФУ протягом 30 днів.

08:39:18 19.04.2023

УПРАВЛІННЯ ЦНАП НАГАДУЄ, ЯК І ЗА ЯКИХ УМОВ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ'ЯМ

Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається таі виплачується в грошовій формі сім’ям, які постійно проживають на території України та мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму.

08:33:15 10.04.2023

ДО ВІДОМА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ

Внесені зміни до Порядку виготовлення й видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

08:03:26 16.03.2023

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

ЦНАП Путивльської міської ради повідомляє, що з заявою на призначення компенсації за розміщення ВПО за лютий звернулися 41 власник житлових приміщень. Кошти нараховано за проживання 72 внутрішньо переміщених осіб на загальну суму більше ніж 59 тис. грн.

10:33:52 14.03.2023

ПРИХИСТИ СВОЇХ

З 1 по 5 березня проводиться прийом громадян, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб, для оформлення грошової компенсації за лютий 2023 року.

08:42:48 02.03.2023

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Управління ЦНАП Путивльської міської ради повідомляє, що за січень 2023 року нараховано компенсації за безкоштовне розміщення внутрішньо переміщених осіб 37 власникам житлових приміщень Путивльської громади, які розмістили 69 ВПО на загальну суму 60120 грн.

09:49:31 15.02.2023

ДОПОМОГА НА ДОГЛЯД ОДИНОКИМ ПЕНСІОНЕРАМ, СТАРШЕ ЗА 80 РОКІВ

Роз'яснюємо, що допомога на догляд надається одиноким особам, які досягли 80-річного віку та за висновком ЛКК потребують постійного стороннього догляду й одержують пенсію відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» або Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

12:54:03 20.01.2023