ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Дата: 15.01.2024 16:29

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що за грудень 2023 року нараховано компенсації за розміщення 84 внутрішньо переміщених осіб 44 власникам домогосподарств на загальну суму 36,9 тис. гривень. Загалом за 2023 рік загальна сума нарахованої компенсації по Путивльський міській раді становить 547,5 тис. грн.

Повідомляємо, що відповідно до змін, внесених до постанови КМУ №333, починаючи з 1 січня 2024 року, компенсація надається за розміщення ВПО, крім осіб, які пов'язані родинними відносинами, споріднення яких засноване на шлюбі та кровній спорідненості (чоловік, дружина, батько, мати, діти, онуки, зокрема повнолітні). Розмір компенсації становить 14,77 грн. за одну переміщену особу за день.