ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ДОМОГОСПОДАРСТВ, ЯКІ ПРИХИСТИЛИ ВПО

Дата: 20.05.2024 10:57

Управління "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що за отриманням компенсації за проживання ВПО за квітень звернулось 40 власників житлових приміщень громади, у яких проживає 79 внутрішньо переміщених осіб. Нараховано компенсації на загальну суму 34,3 тис. грн.

Нагадуємо, що заява на отримання компенсації подається власником житла протягом 5 днів після завершення звітного місяця. Сума компенсації складає 14,77 грн. в день за одну внутрішньо переміщену особу. Компенсація нараховується за безоплатне розміщення ВПО, та не надається за розміщення осіб, які мають родинні відносини (а саме чоловіка/дружину, батька/матір, сина/доньку, онуків (зокрема повнолітніх)).