Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ДО ВІДОМА ОТРИМУВАЧІВ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

З 01.03.2023 видача гуманітарної допомоги за адресою: м.Путивль, пр-т Іоанна Путивльського, 79 тимчасово призупиняється у зв'язку з відвантаженням продуктових наборів жителям сіл громади.

16:44:59 28.02.2023

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Стрес — це природна реакція на труднощі й загрози. Помірний стрес зазвичай не спричиняє проблем. Утім у разі серйозних потрясінь, люди, які проживають тривалий стрес, можуть мати проблеми з психічним та фізичним здоров’ям.

15:04:54 10.02.2023

ПРО НАДАННЯ ДОПОМОГИ ВЕТЕРАНАМ

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр. Установа знаходиться у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України й на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів і членам сімей загиблих.

14:27:47 03.02.2023