Управління Служби безпеки України в Сумській області

ПОЛІЦІЯ ПЕРЕВІРИЛА ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАНЕСЕННЯ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ У СІЗО

До поліції Києва надійшло повідомлення від адвоката про те, що протягом двох діб його підзахисному, народному депутатові, раніше затриманому СБУ за підозрою у державній зраді, під час перебування у слідчому ізоляторі наносили тілесні ушкодження.

15:34:16 03.12.2023

СБУ ТА РОЗВІДУВАЛЬНІ ОРГАНИ УКРАЇНИ ОТРИМАЛИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПІДГОТОВКУ ПРОВОКАЦІЙ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ З БОКУ РОСІЙСЬКИХ СПЕЦСЛУЖБ, СПРЯМОВАНИХ ПРОТИ УКРАЇНИ

Головна мета ворога - знизити підтримку іноземних партнерів та спробувати розколоти українське суспільство зсередини.

20:25:58 02.12.2023

ПОСТІЙНА ПІДТРИМКА УКРАЇНИ З БОКУ НАТО, НЕЗВАЖАЮЧИ НА СИТУАЦІЮ НА ПОЛІ БОЮ

Ситуація на полі бою в Україні складніша, ніж очікували в НАТО, Росія розпочала наступальні операції з оточення Авдіївки, визнав генсек альянсу Єнс Столтенберг на прес-конференції у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

16:50:43 17.11.2023

ФАРІОН ЗВІЛЬНИЛИ ЗІ "ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ" ПІСЛЯ ТОГО, ЯК НЕЮ ЗАЙНЯЛАСЯ СБУ

Колишню народну депутатку від партії "Свобода", мовознавицю Ірину Фаріон звільнили з університету "Львівська політехніка". Про це 15 листопада повідомило NV із посиланням на джерело, пізніше інформацію підтвердив у Facebook міністр освіти України Оксен Лісовий.

09:36:12 16.11.2023

РІШЕННЯ #ВАКС ПРО ВІДСТОРОНЕННЯ МЕРА СУМ ВІД ЗАЙМАНОЇ ПОСАДИ ЗАЛИШАЄТЬСЯ В СИЛІ

У жовтні його та директора Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради викрили на проханні та одержанні 2,13 млн грн. За це посадовці обіцяли забезпечити прийняття рішення про встановлення економічно обґрунтованого тарифу на вивіз сміття та нестворення штучних перешкод у діяльності підприємства.

14:19:57 15.11.2023

ЗА МАТЕРІАЛАМИ СБУ 15 РОКІВ ТЮРМИ ОТРИМАВ ЗРАДНИК, ЯКИЙ «ПРОВІВ» ДО ОКОЛИЦЬ КИЄВА ПОНАД 120 ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ ОКУПАНТІВ

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один агент фсб. У перші дні повномасштабного вторгнення росії він «провів» на власному авто із Сумської області до околиць Києва 128 одиниць військової техніки окупантів.

14:51:38 10.11.2023

КОЛИШНІХ КДБШНИКІВ НЕ БУВАЄ: «АНАЛІТИК» ЮРІЙ ШВЕЦЬ Є КРЕМЛІВСЬКИМ ПРОЕКТОМ З ДИСКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ

Екс-офіцер КДБ, а нині популярний «експерт» Юрій Швець працює на фсб, вдало маскуючись під «хорошого руського» та постійно транслює кремлівські наративи. Про це у великому розборі діяльності Швеця пише (https://www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/sitka-rosijskih-spetssluzhb-aktivizuvalas-na-stseni-kolishnij-ofitser-kdb-yurij-shvets.htm) «Обозреватель».

18:27:07 09.11.2023