Податкова служба інформує

ПЛАТНИКИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД НАРАХУВАННЯ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ

У Головному управління ДПС у Сумській області повідомляють, що набув чинності Закон України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно» (далі – Закон № 3050).

13:08:56 23.06.2023

НЕЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ НЕ ПІДТРИМУЄ ЗСУ!

На початок 2022 року близько 3 млн працівників працювали без оформлення трудових відносин. За умови виплати заробітної плати хоча б на рівні мінімальної – це майже 100 мільярдів гривень податків та зборів на рік, які можуть бути направлені на захист нашої держави.

13:07:38 23.06.2023

ПОДАТКІВЦІ НАГАДУЮТЬ ПРО ОБОВ’ЯЗКОВІСТЬ НАРАХУВАННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА СВОЄЧАСНОГО УТРИМАННЯ Й СПЛАТИ ПОДАТКІВ З НЕЇ

Мінімальна заробітна плата являється соціальною гарантією держави, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності й господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

13:05:08 23.06.2023

НАГАДУЄМО ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ІНФОРМУВАННЯ ПОДАТКОВОЇ У ВИПАДКУ ЗМІНИ ДАНИХ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці тощо, де розміщений об’єкт оподаткування, платник податків повинен надати до контролюючого органу за основним місцем обліку Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП з інформацією про об’єкт оподаткування, які набула змін. У розділі 3 повідомлення за ф. № 20-ОПП зазначається нове місцезнаходження такого об’єкта.

13:04:44 23.06.2023

ДОВІДКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ПЛАТЕЖІВ

Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 (далі – Порядок № 733). Відповідно до п. 3 Порядку № 733 для отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Довідка) платник подає заяву про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Заява). Довідка надається платнику безоплатно.

11:51:39 16.06.2023

ПРО РЕЄСТР ФОРМ ЕЛЕКТРОННИХ ДОКУМЕНТІВ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що  Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом здійснюється відповідно до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» без укладення відповідного договору (абзац перший пункт 42.6 статті 42).

11:50:37 16.06.2023

ЛІДЕРИ З ПОДАТКОВИХ НАДХОДЖЕНЬ СУМЩИНИ

Головне  управління ДПС у Сумській області інформує, що протягом січня – травня 2023 року забезпечено надходжень до бюджетів усіх рівнів  у сумі 8896,0 млн гривень податків, зборів та інших податкових платежів, у тому числі до Державного бюджету надійшло 4832,2 млн гривень, місцеві бюджети області отримали 4063,8 млн гривень.

11:49:34 16.06.2023

НЕ ДЕКЛАРУЄТЕ ПРАЦІВНИКІВ – РИЗИКУЄТЕ ВТРАТИТИ ГРОШІ

Ваш незадекларований працівник може звернутися до суду про оформлення трудових відносин. У такому випадку при винесенні рішення суд зобов’яже вас виплатити працівникові заробітну плату за весь час його роботи. Те, що ви раніше виплачували заробітну плату, на її виплату за рішенням суду не вплине. Крім того, вам доведеться сплатити податки та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

11:48:21 16.06.2023

ПЛАТНИКИ КОНОТОПЩИНИ СПЛАТИЛИ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ МАЙЖЕ 760,0 МЛН ГРИВЕНЬ

Платники податків Конотопського району прикладають  максимум зусиль, надаючи допомогу державі подолати складний фінансовий стан та забезпечити гідну фінансову підтримку територіальних громад у період дії воєнного стану.

11:46:07 16.06.2023