ПІДТРИМАЙ ВОЇНІВ ЗСУ

Дата: 14.07.2022 15:32

«Не думайте, що Ваша країна може зробити для Вас,
думайте, що Ви можете зробити для Вашої країни»
Джон Кеннеді

Організована в бібліотеці  виставка-продаж  декоративно-ужиткового мистецтва  «Краса заради миру» продовжує поповнюватися новими роботами: іменними іконами в бісері, вишитими картинами, чеканкою тощо.

На виставці представлено більше 30-ти  ікон.  Щоправда, це не всі імена святих, багато з них перебуває вже в  домашніх колекціях  путивлян.  Ікона - це не прикраса, вишита ікона - зображення святих, Божа сила яких охороняє нас. Учасники дитячого клубу «Читайлик» теж представили свої бісерні роботи. Радує те, що  діти розуміють  важливість благодійної акції й хочуть допомогти воїнам ЗСУ та наблизити перемогу.  А ще на виставці представлені квіти: кімнатні та  для   наповнення клумби. Запрошуємо путивлян і гостей міста відвідати благодійну виставку-продаж і власним прикладом допомогти  ЗСУ. Ми чекаємо  на Вас!