Відділення соціальної роботи

РАДІСТЬ НА НАДІЯ НА КРАЩЕ ЖИТТЯ

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради отримала подяку від благодійного фонду «Зростай в родині» за допомогу в реалізації проєкту «Підтримка родин».

08:43:10 17.01.2022

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Завідувачка Відділенням соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Путивльської міської ради Олена САВЧЕНКО спільно зі Службою у справах дітей та Путивльським сектором «Центр пробації» обговорили зміни у Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної робот и із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

15:44:59 30.03.2021

НАСИЛЬСТВО

НАСИЛЬСТВО може бути різним, як фізичним, так і психологічним, економічним чи сексуальним. Закон України « Про запобігання та протидію домашнього насилля» визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

11:17:23 09.02.2021