ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ ПЕРЕБУВАЄ НА КОНТРОЛІ ДЕРЖАВИ

Дата: 23.01.2023 14:08

На місцях цю перевірку здійснюють фахівці КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради з метою запобігання виникнення складних життєвих обставин.

Під час відвідування сімей з дітьми, які отримують цю державну соціальну допомогу, фахівцями відділення соціальної роботи складається акт перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини, де вказуються умови, які створені для виховання та розвитку дитини, перевіряється наявність у дитини харчування та одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни, візка та ліжка тощо.

У більшості сімей батьки належним чином піклуються та створюють умови для проживання та виховання дітей. Але інколи трапляється інакше. Станом на січень 2023 року фахівцями із соціальної роботи здійснено 38 вибіркових обстежень сімей з метою контролю за цільовим використанням допомоги при народженні дитини. У подальшому перевірки будуть проводитися й надалі відповідно до плану роботи Центру.