СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ДО ЗВІЛЬНЕННЯ ОСІБ
Дата: 21.09.2022 14:45
Кількість переглядів: 143
21.09.2022 на базі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради за участі директора установи Тетяни СУХОВЄЄВОЇ, завідувача відділення соціальної роботи Олени САВЧЕНКО та начальника Конотопського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олени ПОДОЛЬСЬКОЇ проведено робочу зустріч з метою подальшого співробітництва в питаннях надання соціальних послуг під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк.
У результаті зустрічі було досягнуто ряд домовленостей, а також пролонговано дію Меморандуму про співпрацю між організаціями-учасниками зустрічі.