Відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та мобілізаційної підготовки

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

З 20.10.2022  в області та по всій Україні вводиться посилення обмеження на споживання електроенергії. Окупанти навмисно гатять по енергетичній інфраструктурі, тому ми входимо в режим тотальної економії.

11:41:14 28.10.2022

ВІДНОВЛЮЄМО ПОШКОДЖЕННЯ

Для проведення аварійно-відновлювальних робіт на пошкоджених ворогом об’єктах Путивльщини з держбюджету було придбано та передано громаді піноблок, цеглу, цемент, металопрофільні листи, цвяхи та саморізи.

15:17:13 09.09.2022

ПИТАННЯ ДЕРУСИФІКАЦІЇ

З метою позбавлення Путивльської територіальної громади назв об’єктів, які вшановують події та діячів, пов’язаних з історією та культурою російської федерації, найменовані на честь населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць держави-агресора, що викривлюють історію України, розпочато діяльність робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого при виконавчому комітеті Путивльської міської ради.

10:46:45 02.09.2022

ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

У зв’язку з повномасштабним вторгненням російських військ в Україну, справедливо загострилося сприйняття монументів та об’єктів топоніміки, які стосуються російської історії та культури. Поширюються ініціативи щодо усунення з публічного простору українських міст і сіл зазначених об’єктів. Путивльська міська рада отримала пропозиції щодо перейменування низки вулиць та провулків у нашому місті від Державного історико-культурного заповідника у м.Путивлі.

09:52:28 24.06.2022

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО СПРОЩЕННЯ ПРОЦЕДУР У СФЕРІ МІСТОБУДІВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон №2254-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності».

14:35:02 09.06.2022

ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології в період з 21 по 24 грудня 2021 року на території області очікується значне зниження температури повітря до 21 морозу вночі та до 15 вдень з вітром перемінного напрямку 7 - 12 м/сек.

15:45:58 20.12.2021