Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

У зв'язку з численними зверненнями жителів громади до Урядової гарячої лінії повідомляємо, що Гуманітарним штабом Путивльської міської ради на даний час не здійснюється видача гуманітарної допомоги.

09:32:49 25.12.2023

ВПРОВАДЖЕННЯ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ «СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА АДАПТАЦІЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ»

Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації інформує про пілотний проект із залучення соціальних працівників до діяльності мультидисциплінарних реабілітаційних команд для ветеранів та їх родин, про пільги і виплати військовим, протезування та рекомендації зі створення безбар'єрного простору.

13:47:39 20.12.2023

ПРОТЕЗУВАННЯ В УКРАЇНІ - БЕЗОПЛАТНЕ!

Якщо ви втратили кінцівку(ки) внаслідок повномасштабної війни, можете отримати безоплатне якісне протезування/ортезування в Україні за рахунок держави.

13:01:34 20.12.2023

ПЕРЕЛІК ВИПЛАТ, ЯКІ МОЖЕ ОТРИМАТИ ВЕТЕРАН ВІЙНИ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, УЧАСНИКИ ВІЙНИ, ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ, ОСОБИ, ЯКА МАЮТЬ ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД БАТЬКІВЩИНОЮ, ЧЛЕНИ СІМ’Ї ЗАГИБЛОГО (ПОМЕРЛОГО)

Відповідно до бюджетної програми КПКВ 2501150 „Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною”:

10:46:29 20.12.2023

ДО УВАГИ ВПО

Гуманітарний штаб Путивльської міської ради повідомляє про припинення видачі продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам у зв'язку із закінченням наборів.

13:40:27 18.12.2023

Е-РЕЦЕПТИ МОЖНА ТИМЧАСОВО ПОГАСИТИ БЕЗ СМС

Пацієнти зможуть отримати номер та код електронного рецепта без СМС, у паперовій формі. Відповідні тимчасові зміни внесено електронну систему охорони здоров’я, у зв’язку з тривалим збоєм роботи мобільного оператора.

07:46:11 15.12.2023

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Для підтримки внутрішньо переміщених осіб гуманітарним штабом Путивльської міської ради здійснюється видача продуктових наборів за адресою: кабінет № 7, вул.Героїв Путивльщини, 84 (1 поверх будівлі колишньої адміністрації) у робочі дні тижня з 8-00 до 12-00.

14:02:36 13.12.2023

ЯК РОДИНІ ОТРИМАТИ ПЕНСІЮ У ЗВ’ЯЗКУ З ВТРАТОЮ ГОДУВАЛЬНИКА?

Якщо людина вважається зниклою безвісти за особливих обставин, непрацездатні члени її сім’ї можуть отримати пенсію у зв’язку з втратою годувальника, незалежно від тривалості страхового стажу у зниклої безвісти особи за особливих обставин.

13:40:32 13.12.2023