Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ЯКІ ДАНІ ПАЦІЄНТІВ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННІЙ СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ

Електронна система охорони здоров’я (ЕСОЗ) складається з центральної бази даних (ЦБД) та медичних інформаційних систем (МІС). ЦБД належить державі в особі Національної служби здоровʼя України (НСЗУ). Тоді як МІС – це програмне забезпечення, через яке медичні заклади можуть зберігати дані в себе в цифровому вигляді та передавати необхідні дані в ЦБД.

19:16:33 26.02.2024

22 ЛЮТОГО ДО КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ОЗНАЙОМЧИМ ВІЗИТОМ ПРИБУЛИ ПРЕДСТАВНИКИ МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Мета їх візиту - вивчити потреби громад, в першу чергу прикордонних, та надати потрібну допомогу мешканцям. У ході наради фахівці поспілкувалися з представниками територіальних громад, з'ясували основні проблемні питання та окреслили напрямки подальшої співпраці.

15:07:09 23.02.2024

ДИТЯЧИЙ ОДЯГ ВІД UNІSEF ТА ГО «ПЛУРІТОН»

На прохання батьків дітей 11-13 років, які не отримали комплекти дитячого зимового одягу в грудні 2023 – січні 2024 року, Гуманітарним штабом Путивльської міської ради були проведені з даного питання консультації з громадською організацією «Плурітон».

10:06:37 23.02.2024

22 ЛЮТОГО ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ КОНОТОПСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ-РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Рада є консультативно-дорадчим органом, створеним для сприяння реалізації політики забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб.

16:33:24 22.02.2024

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА ТА ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2024 р. № 110, якою запроваджено спільний з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проект стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю.

11:37:15 20.02.2024

НАГАДУЄМО, ЯК ПАЦІЄНТАМ БЕЗОПЛАТНО ЗДАТИ АНАЛІЗИ ЗА ПРОГРАМОЮ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ

Головна умова для безоплатних аналізів, якщо пацієнт не лікується в стаціонарі, — це наявність направлення. Якщо пацієнт лікується в умовах стаціонару, то всі необхідні аналізи передбачені стаціонарними пакетами надання допомоги й мають бути зроблені безпосередньо в лікарні. Для цього направлення не потрібно.

13:05:21 19.02.2024

ВЧАСНЕ ЛІКУВАННЯ ДЕМЕНЦІЇ УПОВІЛЬНЮЄ ЇЇ РОЗВИТОК: ДЕ БЕЗОПЛАТНО ОТРИМАТИ ЛІКИ

Деменція - це синдром, що може бути спричинений низкою захворювань, через які виникають порушення функцій головного мозку. Зокрема, погіршуються пам’ять, мислення, орієнтація, здібності до навчання, мовлення та судження, що впливає на здатність людини виконувати щоденні дії.

13:12:25 14.02.2024

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ЕПІЛЕПСІЇ

Епілепсія є хронічним розладом мозкової діяльності, що супроводжується нападами: від незначних провалів у пам’яті та короткочасних судом до повної втрати контролю над тілом на кілька хвилин.

13:07:57 14.02.2024

РОЗБИВАЄМО МІФИ

Сьогодні знову повертаємося до міфу про аналізи. Думка про те, що сімейний лікар має виписати е-направлення на всі аналізи, які бажає зробити пацієнт є хибною.

13:04:26 14.02.2024