Відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

ДОСТУПНІ ЛІКИ

Перелік ліків і медвиробів, які включені до програми “Доступні ліки”, оновлюються двічі на рік. Нагадуємо, де ж можна побачити цей список

13:02:35 08.11.2023

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПОРАНЕНОМУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЮ?

Розробили пам'ятку для військовослужбовців, які отримали поранення, контузію, каліцтво. Питань у такому стані виникає дуже багато. Що варто знати? Які документи потрібно зберігати? Як оскаржити висновок ВЛК?

08:35:30 08.11.2023

ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПОСЛУГИ З ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ В ГРОМАДАХ: ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ДЛЯ НАДАВАЧІВ

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю оголосив конкурс для надавачів соцпослуг, які готові долучитися до реалізації експериментального проєкту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості в межах бюджетних асигнувань.

14:44:27 07.11.2023

ЗАВДАННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ – ПОВЕРНУТИ ЛЮДИНУ ДО АКТИВНОГО ЖИТТЯ

Про безоплатну реабілітацію в Україні та, зокрема, Одеській області в рамках Програми медичних гарантій розповів в.о. директора Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Денис Чорний в ефірі “7 каналу”.

13:50:40 07.11.2023

ЩО РОБИТИ У РАЗІ ПІДОЗРИ ГЕПАТІТУ А?

У деяких областях України почав поширюватися вірус гепатиту А. Розповідаємо про це захворювання та що робити у разі підозри гепатиту А

10:44:38 06.11.2023