Управління Служби безпеки України в Сумській області

ОСНОВНІ ПОДІЇ В СБУ

🔷  За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент рф, який «полював» на військові аеродроми та полігони Одещини

19:30:15 11.12.2023

ЗА МАТЕРІАЛАМИ СБУ ЗАСУДЖЕНО ЩЕ 3-Х БОЙОВИКІВ, ЯКІ ШТУРМУВАЛИ ПОЗИЦІЇ ЗСУ ПІД АВДІЇВКОЮ ТА БАХМУТОМ

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальні терміни ув’язнення отримали ще троє учасників окупаційних угруповань рф, які воювали проти Сил оборони на східному фронті.

18:27:59 07.12.2023

СБУ ЗАТРИМАЛА ЕКСЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ГРОМАДИ НА СУМЩИНІ, ЯКИЙ ВИЯВИВСЯ АГЕНТОМ РФ І ДЛЯ КОНТАКТУ З КУРАТОРОМ ПРОЙШОВ «ПОЛОН» У РАШИСТІВ

Контррозвідка Служби безпеки викрила «законсервованого» агента фсб, який збирав розвіддані на прикордонній території Сумщини.

11:20:34 05.12.2023

ПОЛІЦІЯ ПЕРЕВІРИЛА ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАНЕСЕННЯ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ У СІЗО

До поліції Києва надійшло повідомлення від адвоката про те, що протягом двох діб його підзахисному, народному депутатові, раніше затриманому СБУ за підозрою у державній зраді, під час перебування у слідчому ізоляторі наносили тілесні ушкодження.

15:34:16 03.12.2023