Управління Служби безпеки України в Сумській області

СБУ ВСТАНОВИЛА ОСОБИ ЩЕ 5-Х РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ, ЯКІ КАТУВАЛИ МИРНИХ ЖИТЕЛІВ ПІД ЧАС ОКУПАЦІЇ СУМЩИНИ

Служба безпеки ідентифікувала ще п’ятьох російських військових, які вчиняли воєнні злочини проти цивільного населення у період тимчасової окупації Сумщини.

10:24:37 12.02.2024

ЯКІ ПЛАНИ УКРАЇНИ НА САМІТ НАТО У ВАШИНГТОНІ

Україна планує обговорити низку питань на саміті НАТО у Вашингтоні, який відбудеться 9-11 липня. Однією з тем є створення нової спеціальної інституції. Про це стало відомо в інтерв’ю віце-прем’єра, міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

11:41:13 09.02.2024

ЗА ЛІКВІДАЦІЄЮ КІВИ, ТАТАРСЬКОГО ТА ЩЕ ДЕСЯТКА ВОРОГІВ УКРАЇНИ СТОЇТЬ СБУ

Саме під керівництвом Малюка, СБУ знищує зрадників, воєнних злочинців, колаборантів та вбивць. Наші джерела в СБУ підтверджують, що спецоперації по задвухсоченню Ківи, Татарського та інших негідників — робота Служби безпеки.

20:46:37 06.02.2024

СЬОГОДНІ ВРАНЦІ НАШІ БПЛА АТАКУВАЛИ РОЗТАШОВАНИЙ У ВОЛГОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ НПЗ "ЛУКОЙЛ-ВОЛГОГРАДНАФТОПЕРЕРОБКА" (КОЛИШНІЙ ВОЛГОГРАДСЬКИЙ НПЗ), ЯКИЙ Є НАЙБІЛЬШИМ ВИРОБНИКОМ НАФТОПРОДУКТІВ У ПІВДЕННОМУ ФЕДЕРАЛЬНОМУ ОКРУЗІ

Унаслідок удару на підприємстві виникла пожежа, на піку загоряння її площа становила 300 кв. метрів. Наразі, за даними регіонального МНС, пожежу ліквідовано, жертв немає.

18:09:16 03.02.2024