Путивльська міська лікарня

ЛИШЕ 37,9 ДОРОСЛИХ В УКРАЇНІ ВАКЦИНОВАНІ ВІД ДИФТЕРІЇ І ПРАВЦЯ

Коли дифтерійна бактерія потрапляє в дихальну систему людини, вона виробляє токсин, який блокує синтез білка в клітинах, у результаті виникають тяжкі функціональні та структурні зміни, інколи несумісні з життям.

08:57:03 14.12.2021

ЧИ МОЖНА ВВОДИТИ КІЛЬКА ВАКЦИН ОДНОЧАСНО?

Одночасне введення кількох вакцин або використання багатокомпонентних (тих, які захищають від кількох хвороб) – це нормальна світова практика. Віруси, що містяться у вакцинах, значно ослаблені й  не можуть перевантажити імунну систему. Дитина піддається значно більшому навантаженню на імунітет, коли хворіє на застуду або ангіну, ніж від вакцин.

11:32:31 10.12.2021

ЧОМУ ВАЖЛИВО ВАКЦИНУВАТИ ДІТЕЙ ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ?

Україна входить до десяти країн світу з найбільшою кількістю випадків захворювань на туберкульоз серед населення. Кожен п’ятий хворий на туберкульоз не знає про свою хворобу і не звертається по медичну допомогу.

11:31:48 10.12.2021

У ПУТИВЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ З'ЯВИЛАСЯ ЩЕ ОДНА ВАКЦИНА ПРОТИ COVID-19 – MODERNA

Moderna — це мРНК-вакцина, яка діє за тим самим принципом, що й вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Вона містить молекулу мРНК, яка є своєрідною інструкцією до створення шипоподібного білка коронавірусу. Потрапляючи до клітин людини, вона вчить їх робити копії цього білка. Імунна система розпізнає, що білок не належить людині та виробляє антитіла до нього. Так організм вчиться, як захиститися в разі зустрічі зі справжнім вірусом.

08:54:01 18.11.2021

ВІДНОВЛЕНО ВИЇЗДИ З ВАКЦИНАЦІЇ

5 листопада КНП «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради відновила вакцинацію в сільській місцевості.  У с.Яцине щеплення другою дозою отримали 17 людей, першою дозою щепилося 10 жителів.

14:14:52 05.11.2021

ВІСІМ КИСНЕВИХ КОНЦЕНТРАТОРІВ – У МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 31 березня 2021 року № 333 «Питання фінансування у 2021 році закупівлі кисневих концентраторів» для закладів охорони здоров’я, які за програмою медичних гарантій надають первинну медичну допомогу пацієнтам, Сумською обласною радою  безоплатно передані вісім кисневих концентраторів  до Комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради.

15:49:26 20.10.2021

ПЛАНОВІ ВИЇЗДИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

З 27.09.2021 по 01.10.2021 були здійснені планові виїзди сімейних лікарів до сіл Яцине, Зінове, Рев’якине, Руднєве, Ротівка, Стрільники.

15:56:47 01.10.2021

З 1 ЖОВТНЯ РЕІМБУРСАЦІЮ ІНСУЛІНІВ АДМІНІСТРУВАТИМЕ НСЗУ

Необхідність змін та встановлення  чітких і зрозумілих правил програми реімбурсації як для пацієнтів і лікарів, так і для виробників та дистриб'юторів інсуліну є очевидною. Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою. Усі учасники процесу користуватимуться тими перевагами, які надає єдиний платник НСЗУ, як це зараз відбувається з програмою  «Доступні ліки»

15:48:47 30.09.2021