Путивльська міська лікарня

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВІТАЄМО ВАС ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР

Нині ми живемо в новій реальності через воєнні дії на території України. Але кожен новий день наближає нас до перемоги, адже чималих зусиль до цього докладаєте ви – медичні сестри та брати, акушерки, фельдшери, лаборанти, зубні техніки.

08:33:19 12.05.2023

ДОПОМАГАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО

Військовослужбовці 33 окремого стрілецького батальйону передали чергову партію медикаментів для КНП «Путивльська міська лікарня».

14:54:31 08.02.2023

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ

Адміністрація КНП «Путивльська міська лікарня» висловлює щиру подяку церкві Адвентистів сьомого дня в наданні гуманітарної допомоги у вигляді муки та хліба для харчування пацієнтів, які знаходяться на лікуванні в стаціонарних відділеннях.

10:15:58 02.12.2022

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ

Адміністрація КНП «Путивльська міська лікарня» висловлює щиру подяку одній з клінік Стокгольма (Швеція) та доньці нашого медичного працівника лікарні Міськовій Дар’ї,  яка на даний час знаходиться в  Швеції в  сім’ї лікарів і посприяла в наданні гуманітарної допомоги у вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення.

15:18:02 15.11.2022

ВКРАЙ НЕОБХІДНА ДОПОМОГА МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Адміністрація КНП «Путивльська міська лікарня» висловлює щиру подяку всім жителям Путивльської громади за надання допомоги овочами для пацієнтів, що знаходяться на стаціонарному лікуванні, а також дякуємо старостам та медичним працівникам старостинських округів громади в організації збору овочів.

10:15:09 15.11.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Доводимо до вашого відома, що КНП «Путивльська міська лікарня» проводить вакцинацію проти COVID-19.

15:18:26 02.11.2022

СВОЄЧАСНА ПІДТРИМКА

Минулими вихідними Путивльську міську лікарню відвідали Володимир ГОРОХ – директор КНП СОР СОКЛ, заслужений лікар України, депутат Сумської обласної ради, Микола САВЧЕНКО – заступник директора КНП СОР СОКЛ та Євген ЮЖАКОВ – депутат Сумської обласної ради.

14:47:20 19.09.2022