Путивльська міська лікарня

ТІЛЬКИ НЕ МОВЧИ

Організація “Служба порятунку дітей” започаткувала акцію #тількинемовчи. У межах цієї акції українців просять не замовчувати факти насильства над дітьми та звертатися по допомогу за номером телефону: (093) 063-53-43

08:49:34 20.05.2021

10 ПАКЕТІВ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ НАДАВАТИМЕ МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЗА ДОГОВОРАМИ З НСЗУ

У Національній службі здоров’я України за підтримки проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» впродовж трьох місяців були розроблені проєкти специфікацій та умов закупівлі медичних послуг, які надаватимуться за програмою медичних гарантій у 2021 році за відповідними напрямами медичної допомоги. Підписання договорів  цьогоріч було перенесено на квітень.

09:50:32 13.05.2021

ДЕНЬ МЕДСЕСТРИНСТВА

Щорічно 12 травня у світі відзначається Міжнародний День медичної сестри.

10:07:11 12.05.2021

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ

Адміністрація КНП «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради щиро дякує компанії «Нова пошта» за благодійно надані два кисневі концентратори, які будуть розміщені в терапевтичному відділенні лікарні.

15:34:17 12.04.2021

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ З ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від COVID-19, яку реалізовує Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства культури та інформаційної політики України, виготовлено три соціальні відеоролики різного хронометражу під назвою ,,Вакцинація від COVID-19” та ,,Інфодемія”. Ці ролики інформують про необхідність вакцинації для захисту здоров’я та подолання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.

11:32:27 23.03.2021