Путивльська міська лікарня

З 2022 РОКУ В КНП «ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ПРАЦЮЄ ІНФЕКЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ (COVID-19), ЯКЕ ВІДІГРАЛО ВАЖЛИВУ РОЛЬ В БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ НАШОГО РАЙОНУ

У зв’язку з припиненням пандемії коронавірусної інфекції, здійснено його перепрофілювання в терапевтичне відділення з ліжками інфекційного та неврологічного профілю. Відділення повністю забезпечено кисневими концентраторами, пульсоксиметрами та іншим медичним обладнанням.

10:01:40 20.02.2024

ЯКІСНІ ПОСЛУГИ УЗІ

У поліклінічному відділенні КНП «Путивльська міська лікарня» працюють кабінети ультразвукової діагностики, оснащені сучасними апаратами TOSHIBA Xario TUS-X100 та TOSHIBA NemioXG.

15:19:58 16.02.2024

НАШІ ПОСЛУГИ

Деякі процедури, спрямовані на виявлення захворювання або ж його лікування, здаються нам страшними. Але насправді вони такими не є, особливо, коли процедуру виконує справжній фахівець і коли ми розуміємо для чого це необхідно.

16:53:58 15.02.2024

НАШІ ЛІКАРІ

У КНП «Путивльська міська лікарня» вже майже два роки працює молодий спеціаліст, стоматолог-протезист Вікторія МІХЕЄВА. Надихнувшись медициною з самого дитинства від своїх рідних, Вікторія Олегівна вирішила вступити до Сумського медичного університету, який з успіхом закінчила та отримала професію стоматолога.

10:16:51 15.02.2024

ГОЛОВНЕ – СТАБІЛЬНІСТЬ

Шановні пацієнти КНП «Путивльська міська лікарня», повідомляємо, що сталу роботу нашого закладу забезпечено за будь-яких умов: і в умовах воєнного стану, і в разі аварійних відключень світла, і в разі повного блекауту.

19:36:03 14.02.2024

ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ МОБІЛЬНА МЕДИЧНА БРИГАДА

З метою забезпечення доступної медичної допомоги жителям Путивльської громади в КНП «Путивльська міська лікарня» продовжує роботу мобільна медична бригада, створена за співпраці з Сумською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

13:28:04 14.02.2024

ПОДЯКА

Співробітники відділення первинної медичної допомоги КНП «Путивльська міська лікарня» висловлюють щиру вдячність і подяку приватному підприємцю Кобзарьову Сергію за надану спонсорську підтримку у вигляді наборів канцтоварів.

17:10:08 16.01.2024