Путивльська міська лікарня

СВОЄЧАСНА ПІДТРИМКА

Минулими вихідними Путивльську міську лікарню відвідали Володимир ГОРОХ – директор КНП СОР СОКЛ, заслужений лікар України, депутат Сумської обласної ради, Микола САВЧЕНКО – заступник директора КНП СОР СОКЛ та Євген ЮЖАКОВ – депутат Сумської обласної ради.

14:47:20 19.09.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Доводимо до вашого відома, що КНП «Путивльська міська лікарня» проводить вакцинацію проти COVID-19.

16:49:34 13.09.2022

КОЛО ТУРБОТИ

ГО «Центр соціального лідерства» разом з Дитячим фондом ООН Юнісеф в Україні за підтримки НДСЛ ОХАТДИТ реалізують проєкт «Коло Турботи», щоб захистити та відновити найцінніше – дитяче психологічне здоров’я.

15:14:08 08.09.2022

ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ, КОЛЕГИ

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника, та слова вдячності за вашу благородну працю.

09:57:15 19.06.2022

ДЯКУЄМО

Путивльська міська лікарня щиро дякує жителю м.Путивль Андрію Распутченку за благодійно надані квіти для клумб, які розташовані на території лікарні. Дякуємо за Вашу турботу.

11:50:57 31.05.2022

ЩОРІЧНО 12 ТРАВНЯ У СВІТІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

День медичної сестри — це своєрідна подяка медичним сестрам за щоденну роботу та визнання важливості медсестринського фаху на державному рівні. Це свято заведено відзначати 12 травня — у день народження видатної англійки Флоренс Найтінгейл, яка організувала перші у світі бригади сестер милосердя.

11:36:14 12.05.2022

БУСТЕРНА ДОЗА ВКРАЙ ВАЖЛИВА

У Путивльській громаді триває роз'яснювальна робота щодо важливості щеплення третьою (бустерною) дозою вакцини.

17:11:22 01.02.2022

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ

Адміністрація КНП «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради щиро дякує керуючому Конотопської єпархії архієпископу Роману та настоятелю Спасо-Преображенского собора міста Путивль - отцю Олександру Чурочкину за благодійно надану допомогу у вигляді лікарських засобів для відділень та служб лікарні.

15:33:13 21.12.2021