Поради практичного психолога

ЩО ТАКЕ БУЛІНГ ТА ЯКІ ЙОГО ПРИЧИНИ

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

14:02:11 01.06.2021

ЯК ЗБЕРЕГТИ НЕРВИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

Стрес нас супроводжує постійно. Адже це природна реакція людини на зміни, що відбуваються: внутрішні або навколишнього середовища. Під час стресу мобілізуються всі системи організму. Це допомагає знайти рішення у складній ситуації і пристосуватися.

15:10:46 19.05.2021

РОЛЬОВА ГРА – ПАНАЦЕЯ ВІД БАГАТЬОХ ПСИХОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ У ДІТЕЙ

Якщо дитина підійшла до вас з проханням «пограти», принесла своїх улюблених ведмедиків або конячок, на яких ви вже дивитися не можете, не впадайте у відчай, скористайтеся однією з цих ідей для того, щоб швидко придумати рольову гру. Адже, насправді, дитина таким чином може “відіграти” певні травматичні події.

11:19:37 23.02.2021

ПОРАДИ БАТЬКАМ ГІПЕРАКТИВНОЇ ДИТИНИ

1. У своїх відносинах з дитиною дотримуйтеся «позитивної моделі». Хваліть її в кожному випадку,  підкреслюйте навіть незначні успіхи. Пам’ятайте , що гіперактивні діти ігнорують догани та зауваження, але чутливі до найменшої похвали.

11:17:46 23.02.2021