Поради практичного психолога

ПОРАДИ ПЕДАГОГАМ

Організація навчання та виховання дітей із навчальними труднощами.

13:29:54 14.03.2024

ДИТЯЧІ ІСТЕРИКИ

Дуже часто діти вдаються до істерики. Її супроводжує крик, сльози чи навіть биття головою об стінку.

16:12:29 05.03.2024

КІНЕЗІОЛОГІЧНІ ВПРАВИ ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Кінезіологія — це наука про розвиток розумових здібностей і фізичного здоров’я через певні рухові вправи. Це своєрідна «гімнастика мозку». З її допомогою процес навчання і виконання будь-якого виду діяльності стає ефективнішим. Завдяки «гімнастиці мозку» організм координує роботу правої та лівої півкуль, розвиває взаємодію тіла й інтелекту. Півкулі мозку людини відповідають за певні функції:

10:34:17 25.04.2023

ВПРАВИ ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ТРИВОЖНОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ

Повномасштабна війна, яка триває майже рік, є величезним випробуванням для українського народу. Вона так чи інакше вплинула на психологічний стан кожної людини. Під час масштабних бойових дій тривогу та стрес переживають усі члени суспільства [3].

16:27:15 22.02.2023