Освіта громади

НОВИЙ СУЧАСНИЙ АВТОБУС ПРИБУВ ДО ГРОМАДИ

«Це відбулося за кошти державного бюджету при співфінансуванні Путивльської міської ради в розмірі 30 відсотків. Дякую Сумській ОДА та  депутатам за прийняте рішення», - коментує Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

17:00:23 22.08.2023

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ КЛАСІВ БЕЗПЕКИ

26 липня 2023 року представниками територіального підрозділу Конотопського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, з  метою поповнення матеріальної бази класів безпеки, передано  методичні матеріали закладам освіти Путивльської міської ради.

09:14:26 27.07.2023

ПРАЦЮВАЛА КОМІСІЯ

На виконання наказу відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради від 07.07.2023 № 96-ОД «Про підготовку закладів освіти Путивльської  міської  ради  до 2023/2024  навчального року» 20-21 липня 2023 року проведено перевірку готовності закладів освіти Путивльської міської ради до  нового 2023/2024 навчального року та в осінньо-зимовий період в умовах воєнного стану.

15:56:47 21.07.2023

РОЗБУДОВА СИСТЕМИ ЦИФРОВИХ РIШЕНЬ ОСВIТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

30 червня 2023 року у відділі освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради  відбулася презентація освітньої інформаційної платформи Eddy, з метою сприяння розбудові системи цифрових рiшень освiтнього середовища та адмiнiстрування освiтнього процесу.

14:58:34 30.06.2023

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ – ОСНОВНИЙ ЗАКОН ДЕРЖАВИ, ЯКИЙ Є НЕЗМІННИМ ОРІЄНТИРОМ ДЛЯ КОЖНОГО З НАС

Наш обов'язок - неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права й свободи, честь і гідність інших людей, захищати Вітчизну, її незалежність і територіальну цілісність, шанувати державні символи.

13:02:12 27.06.2023

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ПОНАД УСЕ

Відділом освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради спільно з Комунальною установою «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради 15 червня 2023 року був проведений Єдиний урок безпеки для учнів закладів загальної середньої освіти, які розташовані в сільській місцевості.

17:09:45 15.06.2023

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ

З метою підведення підсумків діяльності психологічної служби закладів освіти Путивльської міської ради у 2022/2023 навчальному році щодо забезпечення психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні відділом освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради 17 травня 2023 року було проведено психологічний форум працівників психологічної служби закладів освіти Путивльської міської ради «Про організацію роботи психологічної служби закладів освіти Путивльської міської ради щодо психологічного супроводу освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».

16:21:24 17.05.2023

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Гри, що дає змогу позмагатися в силі, витривалості майбутнім захисникам та захисницям України, нащадкам славного козацького роду, у жилах яких тече кров сміливих, відважних вільних козаків.

15:04:03 16.05.2023