Освіта громади

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні батьки учнів Путивльського навчально-виховного об’єднання: гімназії – закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) Путивльської міської ради!

16:05:05 09.08.2022

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Повідомляємо, що Путивльська міська рада відповідно до розпорядження Путивльського міського голови від 30.05.2022 № 85-ОД «Про внесення змін до розпорядження Путивльського міського голови від 16.05.2022 № 72-ОД «Про проведення зустрічі з громадськістю щодо обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи Путивльського навчально-виховного об’єднання: гімназії – закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) Путивльської міської ради шляхом ліквідації» проводить громадське обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи Путивльського навчально-виховного об’єднання: гімназії – закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) Путивльської міської ради шляхом ліквідації» у форматі відеоконференції, яку передбачається розпочати о 10 годині 03 червня 2022 року.

13:36:41 01.06.2022

ПІЛЬГИ ДЛЯ НАВЧАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОСІБ, ПРИРІВНЯНИХ ДО НИХ

Міністерство освіти і науки України інформує, що учасникам бойових дій та їхнім дітям надається державна цільова підтримка для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

14:36:12 18.05.2022

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Повідомляємо, що на виконання розпорядження Путивльського міського голови від 16.05.2021 № 72-ОД «Про проведення зустрічі з громадськістю щодо обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи Путивльського навчально-виховного об’єднання: гімназії – закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) Путивльської міської ради шляхом ліквідації» передбачається проведення зустрічі з громадськістю щодо обговорення проекту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи Путивльського навчально-виховного об’єднання: гімназії – закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) Путивльської міської ради шляхом ліквідації» (далі – зустріч з громадськістю).

11:50:37 17.05.2022