Освіта громади

МАЄМО КРУТЕЗНУ НОВИНУ

Підведені підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

15:56:01 20.02.2023

МОН, ЮНІСЕФ І ПОРТАЛ «ДІЯ.ЦИФРОВА ОСВІТА» ЗАПУСКАЮТЬ ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ «БУТИ ПОРУЧ» ПРО ПІДТРИМКУ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ, портал «Дія.Цифрова освіта» створили серіал для вчителів, вихователів, волонтерів і всіх, хто працює з дітьми, щоб ліпше зрозуміти почуття та емоційні реакції.

13:34:54 09.02.2023

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ОСВІТЯНАМИ

Працівники освітньої галузі Путивльської громади з початком війни демонструють згуртуваність, цілеспрямованость і незламну віру в Перемогу.

16:40:16 29.09.2022