ПРО ПРОВЕДЕННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ КУРСУ «АГРОСФЕРА»

Громадська організація «СвітОсвіт» у партнерстві з проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» оголошує набір вчителів на Програму курсів підвищення кваліфікації «Інноватори профільної середньої освіти: підготовка вчителів курсу «Агросфера».

09:36:38 23.01.2023

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

Путивльська міська рада інформує: керуючись пунктом 1 статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» щодо заборони в умовах воєнного стану страйків, масових зібрань та акцій, а також підпунктом 8 пункту 1 статі 8 Закону в частині можливості запровадження військовими адміністраціями обмежень конституційних прав і свобод людини й громадянина щодо проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів, враховуючи те, що значна кількість населених пунктів Сумської області перебуває під загрозою обстрілів та авіаударів ворожих військ, з метою забезпечення безпеки життя та здоров’я жителів, повідомляємо, що святкові заходи вказаного характеру обмежено.

08:26:56 31.12.2022

26 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ В НАШІЙ КРАЇНІ І СВІТІ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Цьогоріч 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років, що загубив мільйони українців. Знову проти нас застосовують страшні методи знищення. І тоді, і нині росія намагається зламати волю українців до спротиву, кидає весь свій терористичний арсенал.

08:04:26 26.11.2022

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Шановні жителі, у зв'язку з критичною ситуацією з енергосистемою в Україні, у Путивльській громаді відкрито 2 "Пункти незламності": відділення поліції та ДПРЧ (пожежні).

15:24:55 23.11.2022

УВАГА: ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

23 листопада 2022 року з 08:00 до 18:00 у зв’язку з проведенням невідкладних ремонтних робіт на водопровідній мережі м.Путивль буде тимчасово припинено постачання води абонентам за наступними вулицями:

15:30:12 22.11.2022

ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ

Учора «живим коридором» Путивльщина зустріла загиблого захисника України Дмитра Шпака.

08:47:32 08.11.2022