ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

З сьогоднішнього дня запроваджуються графіки віялових відключень від електропостачання.

07:54:10 02.11.2022

НАЙСКЛАДНІШЕ ПЕРЕМОГТИ СЕБЕ

Це й про використання електроенергії, електроприладів, електротранспорту. За тиждень ударів окупантів зруйновано 30% українських електростанцій, - електроенергії не вистачає в усій системі, адже вона єдина. З 20.10.2022 виникла необхыднысть введення по всій Україні обмеження використання електроенергії:

08:55:46 21.10.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні приблизно з 10-00 буде знижено тиск подачі води. Повністю відключення водопостачання не відбуватиметься. Так рекомендують спеціалісти, щоб не було порушення роботи наших трубопровідних систем. Через це в багатоповерхових будинках на верхніх поверхах можлива відсутність води.

08:45:44 20.10.2022

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СИЛЬНІ» НАДАЄ ДОПОМОГУ ЛЮДЯМ, ЯКІ ПЕРЕЖИЛИ СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЛЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Під час війни цей злочин не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про сексуальне насилля, винного можна буде притягнути до відповідальності.

14:06:40 05.10.2022

ШАНОВНА ГРОМАДО

Відсьогодні й протягом наступного тижня відбуватиметься відпрацювання вправ з поводження зі стрілецькою зброєю. Не лякайтесь і не панікуйте. Військові працюють задля Перемоги.

09:23:01 26.08.2022

ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Путивльська дільниця Конотопського відділення АТ «Сумигаз» доводить до відома, що згідно з листом ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо проведення планових профілактичних робіт, відповідно до графіку зупинок ГРС Сумського ЛВУ МГ на 2022 рік, 03 серпня 2022 року з 09-00 відбудеться припинення/обмеження розподілу газу споживачам, які підключені до ГРС Путивль.

09:12:29 02.08.2022

СЬОГОДНІ УКРАЇНА СВЯТКУЄ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ, ВСТАНОВЛЕНИЙ УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІД 24 СЕРПНЯ 2021 РОКУ

Українське державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з прийняттям і запровадженням християнства князем Київським Володимиром у 988 році.

09:52:10 28.07.2022