ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Наказом Мінреінтеграції  Путивльська громада віднесена до зони бойових дій. Зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних військових адміністрацій.

10:50:29 01.07.2022

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ

На території громади сьогодні-завтра відбуватиметься відпрацювання практичних навичок поводження зі стрілецькою зброєю. Можливо, буде чутно вибухи.

09:46:30 29.06.2022

ВАЖЛИВО

Почався літній сезон. У зв’язку з російською агресією, на території Сумської області купальний пляжний сезон 2022 року не відкритий через небезпеку: продовжуються обстріли території, ведуться бойові дії.

14:52:59 20.06.2022

ВАЖЛИВО

Протягом декількох днів відбуватиметься відпрацювання практичних навичок поводження зі стрілецькою зброєю. Не лякайтеся та не панікуйте, усе робиться задля нашої перемоги над окупантом.

10:08:59 13.06.2022

УВАГА

У зв’язку з оголошенням повітряної т тривоги на території Сумської області, громадське обговорення проєкту рішення Путивльської міської ради восьмого скликання «Про припинення юридичної особи Путивльського навчально-виховного об’єднання: гімназії – закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) Путивльської міської ради шляхом ліквідації» розпочнеться за 30 хвилин після її завершення.

09:30:18 03.06.2022

ВАЖЛИВО

Шановні жителі громади, вкотре наголошуємо: не ігноруйте сигнали сирени або повідомлення в застосунках телефонів.

18:12:47 01.06.2022

ШАНОВНА ГРОМАДО: ВАЖЛИВО

У зв'язку з безліччю дезінформації стосовно згадування нашого міста в російських інтернет-ресурсах, наголошую: будьте пильними.

21:03:08 26.05.2022