СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА ВІДБУЛОСЯ В ПУТИВЛЬСЬКОМУ МИСТЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Участь узяли в заходах секретар міської ради Олександр ЛИТВИНОВ, начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Світлана ДАВИДОВА, провідний спеціаліст відділу освіти Микола ЛУК’ЯНЕНКО.

14:00 31.05.2023

ДОБРИХ СПРАВ БАГАТО НЕ БУВАЄ

Особливо в складний час, коли багато хто потребує підтримки й допомоги. У другій половині травня наша команда провела 3 акції для Путивльської громади Сумської області:

16:59 30.05.2023

ВІДЗНАЧЕНО ЗА ПІДТРИМКУ

Сьогодні, під час наради в комунальному підприємстві «Путивльміськводоканал» водію автотранспортних засобів Михайлу ФІЛОНОВУ було вручено подяку від особового складу військової частини А4026 та особисто від її командира «за надану допомогу, бажання і готовність підтримати військовослужбовців у їх боротьбі з російською агресією».

14:58 30.05.2023

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ – 2023: ПЕДАГОГ – ПРОФЕСІЯ НА ВСЕ ЖИТТЯ

Цієї неділі жителі міста та його гості мали можливість долучитися до «Ярмарку вакансій 2023», який проводив колектив Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В.Руднєва, бо сучасне суспільство потребує висококваліфікованих спеціалістів.

08:02 29.05.2023

МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ЗМІНИЛА АДРЕСУ

У Путивлі за новою адресою розпочав свою роботу Путивльський сектор Управління Державної міграційної служби України в Сумській області:

13:28 26.05.2023