Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА

Від імені Путивльської міської ради заступник міського голови Володимир ВОРОНОВ та начальник відділу культури молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради Світлана ДАВИДОВА привітали з 60-річним ювілеєм директора Путивльської музичної школи Олексія ПАНАСЕНКА.

12:56:13 31.03.2021

ПТАШИНИЙ ДИВОСВІТ

1 квітня відзначається Міжнародний день птахів, який щорічно проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і саме цього дня 1906 року була підписана міжнародна конвенція з охорони птахів.

12:45:13 31.03.2021

ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Імідж нашої бібліотеки можна оцінювати зі стану прибудинкової території. Нам є чим пишатися – це наша клумба.

12:42:07 31.03.2021

#ЧИТАЄМОНОВИНКИУІК

Це історії про закоханих та покинутих, про щасливих і тих, хто загубив себе, про романтику та буденність, про жінок і чоловіків, про тебе й про мене. Деякі з цих оповідань солодкі,як збиті з ваніллю вершки або справжнє кохання. Інші- гіркі, як свіжозварена кава та спогади про доленосні події нашого недалекого минулого. Треті залишають по собі тонкий аромат цинамону, мускатного горіху та містичних збігів…

10:08:26 30.03.2021

ТЕАТР – СВІТ ДУХОВНОСТІ І КРАСИ

27 березня  світ відзначає Міжнародний день театру. Це свято належить не лише служителям Мельпомени, а і звісно ж, нам –  вдячним глядачам.

10:08:29 26.03.2021