УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ 30-РІЧЧЯ НАШОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2021 14:36

24 серпня Україна відзначає 30-річчя нашої державності — День незалежності України, який завжди був і залишається найважливішим і найбільш урочистим святом.

З приводу цієї події Путивльський будинок культури продовжує низку виїзних святкових концертів, присвячених до Дня НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ селами нашого краю «З ЛЮБОВЮ ДО ТЕБЕ, МОЯ УКРАЇНО!»

Виявилася нагода привітати Волокитинський старостинський округ.

На святі були присутні почесні гості Володимир ВОРОНОВ - заступник Путивльського міського голови, депутат Конотопської районної ради та Микола Мазін - тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради, які привітали з нагоди свята мешканців с.Волокитине.