В’ЯЗЕНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

НАВЕЛИ ЛАД

Сприятлива, гарна весняна погода дала нам сьогодні навести лад на вулицях с.В'язенка біля занедбаних будинків, вздовж узбіччя.

08:22:20 07.04.2023

ДОПОМАГАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО

У с.Бобине відбувся Благодійний концерт «З Україною в серці» в рамках акції «Путивльщина в підтримку ЗСУ». Упродовж концерту було зібрано 1820 грн.

08:49:06 20.03.2023

ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ НАШИМ ВОРОГАМ, ЩОБ МИ БУЛИ БЕЗ СВІТЛА, БЕЗ ТЕПЛА, БЕЗ ПОСМІШОК, БЕЗ НОВОГО РОКУ - НІЧОГО У ВАС НЕ ВИЙДЕ

Залишити дітей без свята неприпустимо. Лісами, полями крокують наші Дід Мороз та українська Снігуронька. Роботи в них чимало: за Стрільниківською гімназією закріплено 5 сіл. Завітавши до кожної оселі, казкові герої подарували родинам справжнє свято.

15:43:04 27.12.2022

РАЗОМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ

Привітали разом з колективом В'язенської гімназії наших захисників зі святом - Днем Збройних Сил України - солодкими подарунками, висловили слова вдячності та підняли бойовий дух, побажали міцного здоров'я, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі, злагоди, віри, мирного неба над головою, повернутися додому живими й неушкодженими, і з Перемогою.

14:28:48 06.12.2022