НАВЕЛИ ЛАД

Дата: 07.04.2023 08:22

Сприятлива, гарна весняна погода дала нам сьогодні навести лад на вулицях с.В'язенка біля занедбаних будинків, вздовж узбіччя.

Брали активну участь працівники старостату, гімназії, культури, ЖКГ, небайдужі жителі.

Дякуємо жителям Терещенко А.Д., Леоненко О.Ф., Шолік Ю.І. за наданий транспорт у вивозі сміття. Ми й надалі будемо продовжувати наводити порядок.

Велике прохання до жителів округу взяти активну участь у прибираннях на кладовищах, хто ще не встиг, біля своїх будинків та прилеглих територіях, щоб свято Великодня ми зустріли в чистоті.

Чистота залежить від кожного з нас. Дні прибирання по селах будуть визначені й оголошені. Велика подяка всім, хто взяв участь у толоці.

Разом до перемоги.